Zmiana terminu składania wniosków na dofinansowanie fabryki pelletu

fabrya pelletu

Nie do 8 a do 29 stycznia 2021 r. składać można wnioski o dofinansowanie budowy fabryki pelletu. Ministerstwo wydłużyło termin.

Raport Biogaz w Polsce 2020

Pobierz raport

Wyślij link na adres:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie powyższych danych osobowych przez Biomass Media Group Sp. z o.o. w celu zrealizowania zamówienia oraz dla celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

W odpowiedzi na prośby potencjalnych wnioskodawców oraz w związku z pandemią koronawirusa Minister Klimatu i Środowiska podjął decyzję o przedłużeniu terminu zakończenia kolejnego naboru w obszarze Energia w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu.

Nowy termin zakończenia I etapu pilotażowego naboru na „Budowę instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu” to 29 stycznia 2021 r. godz. 15.00 (zmiana z 8 stycznia 2021 r.).

Przy okazji można zapoznać się z pytaniami i odpowiedziami (FAQ) dotyczącymi wszystkich obszarów programowych, a także z materiałami szkoleniowymi dla wnioskodawców Programu Środowisko, Energia i Zmiany klimatu oraz zadawania pytań w przypadku pojawiających się wątpliwości (mfeog_energia@nfosigw.gov.pl oraz mfeog@klimat.gov.pl).

Logo

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

bem