Nie do 8 a do 29 stycznia 2021 r. składać można wnioski o dofinansowanie budowy fabryki pelletu. Ministerstwo wydłużyło termin.

Raport Biogaz w Polsce

Raport Biogaz w Polsce 2020

Pobierz raport

Wyślij link na adres:

Reklama

Zaznaczenie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Biomass Media Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu drogą e-mailową newslettera oraz innych informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego, która jest świadczeniem wzajemnym w zamian za otrzymanie możliwości pobrania określonych treści. Zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez wykorzystanie linku dezaktywacyjnego dostępnego w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności [https://magazynbiomasa.pl/polityka-prywatnosci/].

W odpowiedzi na prośby potencjalnych wnioskodawców oraz w związku z pandemią koronawirusa Minister Klimatu i Środowiska podjął decyzję o przedłużeniu terminu zakończenia kolejnego naboru w obszarze Energia w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu.

Nowy termin zakończenia I etapu pilotażowego naboru na „Budowę instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu” to 29 stycznia 2021 r. godz. 15.00 (zmiana z 8 stycznia 2021 r.).

Przy okazji można zapoznać się z pytaniami i odpowiedziami (FAQ) dotyczącymi wszystkich obszarów programowych, a także z materiałami szkoleniowymi dla wnioskodawców Programu Środowisko, Energia i Zmiany klimatu oraz zadawania pytań w przypadku pojawiających się wątpliwości (mfeog_energia@nfosigw.gov.pl oraz mfeog@klimat.gov.pl).

Logo

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE