Biznes w makro skali – tak można określić możliwości, jakie czekają na profesjonalistów w dniach 23-26.04.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami biznesowymi z rynku polskiego i zagranicznego.

Reklama

Wydarzenia z nową energią

Największe wydarzenie biznesowe skierowane do profesjonalistów z różnych branż, nabiera nowej energii. W dniach 23-26.04.2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO, a wraz z nimi Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

 


Akademia Pelletu

Czysta gmina dzięki Akademii Pelletu! Akademia Pelletu to ogólnopolska akcja informacyjna, której celem jest walka z niską emisją w polskich gminach. Promowane jest wykorzystanie pelletu w gospodarstwach domowych, zakładach  przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Spotkanie ma na celu pokazanie możliwości wykorzystania  pelletu, jako niedrogiej i ekologicznej alternatywy dla tradycyjnych paliw kopalnych.

Kolejne 23 kwietnia na Greenpower w Poznaniu w sali konferencyjnej MTP.

Dołącz do grona członków Akademii Pelletu na targach.


 

Na terenie MTP spodziewanych jest blisko 35 000 fachowców, którzy będą mieli przegląd oferty czołowych dostawców produktów i usług z zakresu:

  • ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń technicznych i systemowych
  • środków ochrony indywidualnej, środków ochrony zbiorowej, materiałów do produkcji odzieży ochronnej i roboczej, zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, środków i sprzętu do udzielania pierwszej pomocy, wyposażenia dla służb ratowniczych oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych
  • urządzeń, technologii i usług techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, techniki obiektowej i techniki gazowniczej,
  • nowoczesnej energetyki i odnawialnych źródeł energii.

Na targi po wiedzę i umiejętności

W ramach poszczególnych wydarzeń targowych na pierwszy plan wysuwają się projekty specjalne, odzwierciedlające tendencje na rynku i wskazujące nowe trendy w branży:

  • SECUREX: JESTEM INTELIGENTNY – Inteligentny Budynek, Securex BeIn, Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, Drone Zone, Smart City;
  • SAWO: m.in. Konferencje Państwowej Inspekcji Pracy oraz Promotora BHP, zawody piłki sikawkowej – Hydroball, pokazy z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych, obecność Fire Girls;
  • INSTALACJE: Mistrzostwa Polski Instalatorów, Strefa Męskiej Rozrywki, Łazienka PRO;
  • GreenPOWER & EXPOPOWER: ENEA Operator dla profesjonalistów i młodzieży; Strefa
    E-mobility, Konferecje „BUDOWA ELEKTROWNI JĄDROWEJ – TECHNOLOGIA , FINANSOWANIE, BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE PROJEKTEM”; „Bezpieczeństwo i energooszczędność w oświetleniu”, „Energooszczędne napędy elektryczne w przemyśle”, Forum Innowacyjnej Energetyki #EnergInn1.0.

 

 

Platforma możliwości

Tegoroczne spiętrzenie wydarzeń daje pole do zweryfikowania oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego w jednym miejscu i czasie. Jakie są najnowsze tendencje na rynku, w jakim kierunku poprowadzić rozwój firmy? Odpowiedzi na te i inne pytania dadzą konkretne rozmowy biznesowe, które rozbrzmiewać będą w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich już w kwietniu.

Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami biznesowymi

z rynku polskiego i zagranicznego.

Kup bilet!

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE