Odbywające się 7 i 8 kwietnia Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych to jedno z najważniejszych spotkań branży biomasowej w Polsce. Gościem honorowym V edycji wydarzenia będzie wiceminister energii Andrzej Piotrowski.

Reklama

Forum zostało objęte Honorowym Patronatem Urzędu Regulacji Energetyki oraz Patronatem Merytorycznym Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla i SGS Polska.

Impreza w Połańcu jest wyjątkowym spotkaniem, które łączy zarówno wartości merytoryczne jak i możliwość spotkania się na neutralnym gruncie w miłej atmosferze z szerokim gronem specjalistów z branży. Sprzyja to wymianie wiedzy i doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi i współpracy między nimi. Poprzednie edycje rokrocznie gromadziły blisko 300 uczestników.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań. Po części konferencyjnej organizator zaprasza do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowano kolejną edycję  warsztatów „Biomasa wczoraj i dziś – regulacje prawne postępowanie dowodowe, praktyka”. Warsztaty poprowadzą znani praktycy i podzielone zostaną na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną.

Równocześnie będzie można wziąć udział w zwiedzaniu „Zielonego Bloku” w Elektrowni Połaniec – największego na świecie bloku energetycznego w 100 proc. opalanego biomasą, na które zaprasza powermeetings.eu wraz z Gospodarzem Honorowym.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

„Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych w Połańcu.

Petroni Forum Biomasy 2016

Kontakt z organizatorem:

Jolanta Szczepaniak

Project Manager

powermeetings.eu

tel.:   +48 22 740 67 80

e-mail: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu

Źródło: powermeetings.eu

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE