Nowe wydanie Zielonej Gminy jest już dostępne. Jakie tematy opisujemy w listopadowej Zielonej Gminie i dlaczego warto zapoznać się z jego treścią?

 

Reklama

W listopadowej Zielonej Gminie czytelnicy przeczytają m.in. o ostatnich inwestycjach fotowoltaicznych na Śląsku oraz klastrze energii Michałowo. Wydanie zawiera też ciekawy case tego, co daje ekologiczna kotłownia firmie dbającej o środowisko naturalne. Z kolei Jadwiga Emilewicz opowiada w wywiadzie, jak Polska może stać się trendsetterem zielonych technologii.

 

 

Palące kwestie

W listopadowym numerze Zielonej Gminy warto przyjrzeć się tematowi pożarów instalacji fotowoltaicznych. Czytelników zainteresuje z pewnością też artykuł na temat rządowych i samorządowych inwestycji w ten segment energii odnawialnej. W rubryce poświęconej pompom ciepła nasi odbiorcy przeczytają natomiast o tym, jak mogą one stać się sposobem gmin na walkę ze smogiem. Polecamy także artykuł o wymianie kotłów węglowych na pelletowe w budynkach gminnych.

 

Daleki dystans

W Zielonej Gminie nie zabrakło tematów budzących ostatnio kontrowersje i gorące dyskusje. Listopadowy numer analizuje m.in. zmiany w ostatniej nowelizacji ustawy o OZE i zawiera prognozę dalszego rozwoju nowoczesnej energetyki w naszym kraju. Osobną uwagę poświęcamy tzw. ustawie odległościowej i jej wpływowi na inwestycje wiatrowe w Polsce.  Warto też przyjrzeć się artykułowi na temat elektromobilnych flot w samorządach.


O czym jeszcze piszemy w magazynie Zielona Gmina? Kliknij i sprawdź!


Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij i sprawdź!

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE