19 i 20 października 2022 r. w EXPO Kraków odbędą się 13. Międzynarodowe Targi SYMAS® & MAINTENANCE.

Targi SYMAS & MAINTENANCE

13. Międzynarodowe Targi SYMAS® są jedynym w Polsce spotkaniem, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.  Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii targi Symas co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.

Reklama

Natomiast 13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE są imprezą mającą na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych.

Swój udział zgłosiło już prawie 100 najważniejszych firm z branży, które zaprezentują się w 8 unikalnych strefach tematycznych, m.in.: Przemysł 4.0, BHP, ATEX i Filtry. Każda z edycji cieszy się licznym gronem branżowych odbiorców, przede wszystkim specjalistów (40%), kadry kierowniczej (29%) i zarządzającej (19%).

Dowiedz się więcej od najlepszych praktyków

Targom SYMAS® i MAINTENANCE, które odbędą się 19 i 20 października 2022 r. w EXPO Kraków, również w tym roku towarzyszyć będzie Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, która od lat jest okazją do poszerzenia wiedzy na temat najwyższych standardów stosowanych w polskim i europejskim przemyśle. To także skuteczna platforma wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami Utrzymania Ruchu, podczas której propagujemy dobre praktyki inżynierskie w obszarach efektywności, bezpieczeństwa i redukcji kosztów. Każda edycja tego wydarzenia zrzesza wielu przedstawicieli zakładów przemysłowych z całej Polski, nie tylko ze względu na dużą wartość merytoryczną wykładów, lecz także ze względu na możliwość wykorzystania poznanych treści w codziennej pracy.

Tegoroczna konferencja skupi się na trzech najbardziej aktualnych i palących branżę tematach. Będą to: metody utrzymania ruchu, efektywność energetyczna, zarządzanie ryzykiem oraz zarządzanie kryzysowe w zakładach przemysłowych.

Nie zabraknie także eksperckich workShopów na scenie głównej! Prelegenci poruszą tematy związane m.in.: z uczeniem maszynowym, IoT, sztuczną inteligencją czy diagnostyką termowizyjną i ultradźwiękową.

Bezpłatne bilety i harmonogram imprezy: www.symas.krakow.pl/

www.linkedin.com/showcase/targi-symas-maintenance

https://www.facebook.com/symas.maintenance

Miejsce:

EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

Kontakt:

Karol Miernikiewicz
Account Manager
+48 12 651 90 65
+48 510 271 697
miernikiewicz@targi.krakow.pl

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE