W kwietniowym dodatku „Rynek Pelletu” zaprezentujemy TOP 12 najlepszych kotłów, pieców i palników na pellet drzewny dla klienta indywidualnego! Polecimy urządzenia nowoczesne, ekonomiczne i wygodne i bezpieczne, wymagające minimum nakładów pracy ze strony użytkownika.

Reklama

Zestawienie TOP 12 najlepszych kotłów, pieców i palników na pellet trafi do klienta indywidualnego dzięki specjalnej dystrybucji „Rynku Pelletu” w składach opału, centrach grzewczych, punktach detalicznej sprzedaży pelletu oraz dzięki bezpłatnemu kolportażowi na targach i wydarzeniach z zakresu odnawialnych źródeł energii w Polsce (m.in. Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg, 14-15 kwietnia, Wrocław, Międzynarodowe Targi Instalacje 25-28 kwietnia, Poznań, Targi GreenPower 10-12 maja, Poznań).

Zestawienie TOP 12 to:

– zdjęcie wybranego urządzenia (pieca, kotła lub palnika),

– najważniejsze parametry techniczne,

– krótki opis,

– logo i dane adresowe producenta.

Kotły i piece na pellet cieszą się wśród Polaków coraz większą popularnością. Takie rozwiązanie jest bezpieczne dla środowiska, wydajne i co istotne – tanie w eksploatacji. Urządzenia grzewcze na pellet to propozycja dla osób, które szukają wygodnego i konkurencyjnego cenowo systemu ogrzewania do nowo budowanego domu, ale także dla właścicieli budynków, którym zależy na obniżeniu kosztów ogrzewania lub modernizacji starej instalacji.

„Rynek Pelletu” to pierwsze na rynku wydawnictwo o pellecie drzewnym. Wydanie kwietniowe dodatku to odpowiedzi na pytanie dlaczego pellet się opłaca, materiał o bałtyckim boomie – rynku pelletu drzewnego w regionie, rozmowa z instalatorem i użytkownikiem kotła na pellet, katalog producentów i dystrybutorów pelletu drzewnego oraz urządzeń grzewczych na pellet w Polsce.

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu:

redakcja@magazynbiomasa.pl

reklama@magazynbiomasa.pl

Tel. 609 336 794, 609 335 718

Zdjęcie: propellets.at

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE