Targi KOMINKI zorganizowano w dwuletnim cyklu. Towarzyszą największej imprezie branży budowlanej w Polsce – Budmie. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 4-7 lutego 2020 r. w Poznaniu. Nowości zapowiedzieli najwięksi polscy producenci urządzeń. Podczas targów uruchomimy „Pelletowy punkt informacyjny”, do którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym rodzajem paliwa. Magazyn Biomasa objął targi swoim patronatem.

Reklama

Targi KOMINKI to jedyne wydarzenie ogólnopolskie, które pali się żywym ogniem dzięki specjalnej instalacji spalinowej. To tutaj prezentowane są polskie premiery branży kominkowej, nagradzane najlepsze produkty i rozwiązania. Targi Kominkowe to także szczególne miejsce inspiracji. W poprzedniej edycji odwiedziło je 50 000 uczestników, w tym ponad 4500 architektów i projektantów wnętrz.

Targi KOMINKI – dla publiczności

Targi Kominki otwarte są dla publiczności od wtorku do piątku (4-7.02.2020 r.). Tematyka i oferta wystawców branży kominkowej jest na tyle szeroka, że każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie.

Ważne jest także to, że można porozmawiać z właścicielami i przedstawicielami firm produkujących kominki i osprzęt, zasięgnąć porady fachowców, zapoznać się z najbardziej nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, posiąść wiedzę na temat drewna, pelletu i brykietu.

„Pelletowy punkt informacyjny” uruchomimy także na stanowisku Magazynu Biomasa – serdecznie zapraszamy!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!


Sprawdź również inne wydarzenia branżowe w kraju. Kliknij!


 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE