Targi Ferma – największe spotkanie fachowców produkcji zwierzęcej

Targi Ferma

Targi Ferma to największe spotkanie fachowców produkcji zwierzęcej w Polsce! Hale EXPO i MOSiR w Łodzi będą po raz szósty w 2020 roku gościć uczestników Targów FERMA.

Podczas kolejnej edycji tej imprezy ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje swoją bogatą ofertę. Od tego, co niezbędne w chowie i hodowli zwierząt. M.in. genetyki, pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe. Ale także wyposażenie budynków inwentarskich (również ich projekty i budowę), maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.

Targi Ferma – co w programie?

Organizator przewiduje ponad 30 000 zwiedzających: hodowców bydła, świń i drobiu z całej Polski.

Targi to jednak nie tylko ekspozycja firm. W ponad 20-letniej historii imprezy, co roku niezwykle istotnym elementem była i jest konferencja naukowo-techniczna, gdzie wygłoszone zostaną 33 referaty moderowane przez wybitnych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie tak uznanych w branży nazwisk jak: prof. Z. Kowalski czy prof. Z. Pejsak. Szczególnie istotnym dla hodowców bydła będzie panel dyskusyjny prowadzony przez dr. Ryszarda Kujawiak i Martina Ziaję pt. „Czy krowy są największym zagrożeniem dla środowiska? – fakty i mity“.


Sprawdź również inne wydarzenia branżowe w kraju. Kliknij!


W tym roku odbędą się dwie debaty, pierwsza – „Wyzwania polskiego rolnictwa w obliczu Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej”, na której obecność zapowiedział Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski oraz zorganizowana przez Krajową Izbę Producentów Drobiu i Pasz, pt. „Nadprodukcja jaj w Polsce, przyszłość chowu klatkowego, masowe „ualternatywnianie” ferm, rosnące wymagania handlu nowoczesnego”

Po raz trzeci na Fermie funkcjonować będzie Strefa Wiedzy, przygotowana wspólnie z firmą Sano, gdzie specjaliści odpowiedzialni za poszczególne grupy zwierząt, będą służyli swoją wiedzą i doświadczeniem wszystkim, którzy zechcą skonsultować z nimi swoje dokonania w hodowli.

Tradycją FERMY stał się, co roku budzący wielkie zainteresowanie i emocje, konkurs dla zwiedzających, w którym przybyli do EXPO hodowcy mają szansę każdego dnia wygrać laptopy i tablety fundowane przez Organizatora oraz niespodzianki przygotowane przez Wystawców.

Zapraszamy do Łodzi, do Hal EXPO oraz MOSiR w dniach 14 – 16 lutego 2020!

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Szczegóły na stronie www.targiferma.com.pl
Zdjęcie: Andrew Martin, pixabay

This post is also available in: polski