Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS rozpoczną się już 1 września 2016 roku. Organizator wspólnie z wystawcami, przedstawicielami związków, stowarzyszeń oraz mediami branżowymi przygotował wiele innowacyjnych rozwiązań, które niebawem będą mieć swoją odsłonę właśnie w Janowie Lubelskim.

Reklama

Targi EKO-LAS organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat Targi EKO-LAS stanowią najlepszą okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą wiedzy i doświadczeń. Atutem wydarzenia jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży leśnej.

Eko-Las

Targi EKO-LAS to największe święto dla branży leśnej nie tylko w Polsce, ale i Europie Środkowo-Wschodniej. W historii Targów nawiązane zostały silne relacje, na które cały zespół pracował latami. Poprzednia edycja wydarzenia postawiła wysoko poprzeczkę. – Dlatego dołożyliśmy wiele starań, by udało się nam pobić rekordy w każdej kategorii sprzed dwóch lat – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. Efektem będzie bogata prezentacja maszyn i urządzeń z branży leśnej, która z pewnością zadowoli zwiedzających. W Janowie Lubelskim pojawią się zarówno liderzy branży leśnej, jak i firmy o wąskim profilu działalności.

Targi EKO-LAS to przewodnik po polskich i zagranicznych markach leśnych. Na Targi zapraszają m.in.: Arcon Polska, Agromet, Buro Handlowe RUDA Sp. z o.o., Sp. k., Hempol, Hifi Filter, Husqvarna, Hylmet, Kampania Leśna, John Deere, Rottne Polska, Komatsu, Profesjonalne Maszyny Leśne, For Tech Serwis, Gremo, Ecolog, AGCO, LKT, Makita, OTL Jarocin, Pewag, Rottne Polska Kopa-Kamiński, Silvapolc S.A., S.C. Irum SA, Takma, Tenkomet, Twoforest, Wimar i inne.

Dbając o kompletną informację dla zwiedzających i wzmocnienie rozpoznawalności nowych produktów każde z innowacyjnych rozwiązań zostanie oznaczone znakiem NOWOŚĆ. Obecność prekursorskich pomysłów nagrodzonych prestiżową nagrodą – Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – zostanie również odnotowana na mapach i w materiałach informacyjnych.

EKO-LAS to miejsce spotkań biznesowych. Czas spędzony na Targach umożliwi nawiązanie kontaktów handlowych oraz poszerzenie wiedzy, dzięki udziałowi w licznych wydarzeniach towarzyszących. Przedstawicieli branży leśnej zainteresowanych przyjazdem na Targi zapraszamy do rejestracji oraz pobierania bezpłatnych  zaproszeń na Targi za pomocą serwisu www.mtp24.pl

Najważniejsze informacje o Targach:

Ceny biletów

Katalog wystawców

Złote Medale

Nowości

Informator dla zwiedzających

Zgłoś grupę

Więcej informacji na temat Targów oraz programu wydarzeń znaleźć można na www.ekolas.mtp.pl

Źródło: Materiały prasowe MTP

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE