Poznańskie Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są już jednym tchem wymieniane razem z najważniejszymi targami branży drzewnej na świecie.

Reklama

Europejska Federacja Producentów Maszyn do Obróbki Drewna Eumabois postanowiła po raz kolejny zakwalifikować targi DREMA do listy targów rekomendowanych członkom Stowarzyszenia na 2017 rok.
W szwajcarskiej Lucernie obraduje Kongres Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Kongres zatwierdził listę światowych wystaw obrabiarek do drewna, które oficjalnie poprze w 2017 r. Wśród 14 światowych ekspozycji ponownie znalazły się targi DREMA!
Polskę w Lucernie reprezentuje delegacja Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, w składzie: Andrzej Półrolniczak i Tomasz Kobierski.
EUMABOIS jest organizacją non-profit, której celem jest promowanie europejskiego przemysłu obróbki drewna, ochrona jego interesów oraz wszelkie inne kwestie istotne dla jego przedstawicieli. Do głównych zadań Federacji należą kwestie techniczne, marketingowe oraz te oscylujące wokół uczciwej polityki.

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE