Przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych m.in. z przetwarzaniem, przeładunkiem i sortowaniem materiałów sypkich, a także zapoznanie się rozwiązaniami technologicznymi, wykorzystywanymi w działach utrzymania ruchu – to główne cele VI Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz V Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Obie imprezy odbyły się w dniach 29 i 30 października w Krakowie.

Tegoroczne targi były rekordowe, organizatorzy odnotowali ponad 50% wzrost liczby wystawców. W sumie zgromadziły najlepszych specjalistów z ponad 150 firm m.in. z Polski, Francji, USA, Szwecji, Danii, Czech i Belgii. Organizatorzy przygotowali również specjalne narodowe pawilony wystawców z Niemiec i Holandii.

Reklama

 

Szczególną uwagę odwiedzających targi zwróciła Strefa ATEX, obejmująca zarówno ofertę zabezpieczeń stosowanych w strefach zagrożonych wybuchami, prezentowaną na stoiskach wystawców, jak i w ramach seminariów. Drugą ze stref prezentowanych na targach była STREFA OUTSOURCINGU, gdzie wystawcy prezentowali usługi serwisowe, doradcze oraz szkoleniowe w zakresie utrzymania ruchu.

Kolejna edycja targów odbędzie się 6 i 7 października 2015 roku.

Gośćmi targów były w większości osoby podejmujące kluczowe decyzje w przedsiębiorstwach, a przez to mające wpływ na kwestie związane z zakupem nowego sprzętu czy wdrażaniem nowoczesnych technologii. Na targach obecni byli zarówno właściciele i prezesi zakładów, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych.

Kolejna edycja targów odbędzie się 6 i 7 października 2015 roku.

Opracowano na podstawie materiałów organizatora

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE