Strefa Czystego Powietrza na POLECO

POLECO Strefa Czystego powietrza

W dniach 13-15 października w Poznaniu odbędą się Targi POLECO. Wydarzenie jest doskonałą okazją do prezentacji rozwiązań dla przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu. Podczas Targów pojawi się także „Strefa Czystego Powietrza”.

Kongres Biogazu

POLECO – miejsce spotkań

Targi POLECO to miejsce spotkań i  dyskusji dotyczących kwestii najbardziej interesujących sektor ochrony klimatu i środowiska. Targi to także okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami, produktami, usługami i rozwiązaniami z zakresu techniki komunalnej, odpadów i recyklingu, ochrony powietrza, gospodarki wodno-ściekowej i odnawialnych źródeł energii.


Sprawdź, gdzie kupić dobry pellet


Strefa Czystego Powietrza

Swoje miejsce podczas tegorocznej edycji POLECO znalazła „Strefa Czystego Powietrza” organizowana przez redakcję Magazynu Biomasa. To miejsce, gdzie zwiedzający będą mieli okazję zasięgnąć informacji na temat ekologicznych źródeł ciepła i wykorzystania pelletu. Przede wszystkim na stoisku zaprezentowane zostaną najpopularniejsze modele kotłów i nowoczesnych urządzeń grzewczych.

Edukacyjna Strefa Czystego Powietrza

Edukacyjna przestrzeń umożliwi zwiedzającym zapoznanie się z ekologicznymi rozwiązaniami grzewczymi, które stają się coraz ważniejszym elementem ogólnopolskiej walki ze smogiem.  Na stoisku Strefy Czystego Powietrza na zwiedzających będą czekać m.in. publikacje popularyzujące pellet jako ekologiczne paliwo: raport „Pellet Drzewny w Polsce”, „Pelletowa mapa Polski” – aktualne zestawienie producentów i dystrybutorów pelletu czy „Rynek Pelletu”.

Jeśli są Państwo zainteresowani zaprezentowaniem swoich ekologicznych urządzeń grzewczych w Strefie Czystego Powietrza podczas Targów POLECO, zapraszamy!

 


Kontakt w sprawie Strefy Czystego Powietrza
Beata Szczepaniak
tel. +48 791 44 33 22
e-mail: beata.szczepaniak@magazynbiomasa.pl


 

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael