Strefa Czystego Powietrza na Targach Drema. Start już 14 września

DREMA

Strefa Czystego Powietrza zaprasza zwiedzających od 14 do 17 września podczas Targów Drema. Stoisko organizowane przez Magazyn Biomasa łączy przestrzeń wystawienniczą i edukacyjną. To znakomita okazja do spotkań na żywo i wymiany doświadczeń.

 

Siła spotkań na żywo

– Siłą targów DREMA było i jest kreowanie przestrzeni spotkań na żywo i prezentacji najnowszych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Testowanie maszyn i linii technologicznych, możliwość dotknięcia i zobaczenia złożonych mechanizmów, porównania oferty różnych wystawców, czas na negocjacje – specyfiki DREMY nie sposób przełożyć na dostępne narzędzia online. Nie sposób też oddać klimatu spotkań i wydarzeń towarzyszących wystawie – mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA.

 


Zarejestruj się na Konferencję Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie


Strefa Czystego Powietrza

Od pierwszego dnia targów na zwiedzających czekać będą atrakcyjne stoiska. Jak co roku zaprezentuje się też  Strefa Czystego Powietrza organizowana przez Magazyn Biomasa.  Strefa Czystego Powietrza to przestrzeń na Targach Drema, gdzie zwiedzający będą mieli szansę zapoznania się z ekologicznymi rozwiązaniami grzewczymi. To szczególnie ważne z uwagi na to, że stają się one coraz ważniejszym elementem ogólnopolskiej walki ze smogiem. Na stoisku będzie można uzyskać informacje na temat programu „Czyste Powietrze”, skonsultować się z ekspertem oraz zobaczyć nowoczesne kotły pelletowe i zrębkowe, urządzenia do granulacji.

 

Topowi producenci

W Strefie Czystego Powietrza pojawią się topowi producenci urządzeń grzewczych wykorzystujących ekologiczne paliwa.

Zobaczymy między innymi wydajny kocioł na zrębkę Biowarmer producenta CICHEWICZ kołty, nowoczesne urządzenia marki AMBIENTE&CALORIE dystrybuowane w Polsce, ekologiczną nagrzewnicę powietrza oraz innowacyjne palniki marki KIPI, a także kocioł zgazowujący na polana drewniane, brykiet i trociny firmy BLAZE HARMONY. Dodatkowo w strefie pojawi się urządzenie do granulacji firmy LABORA.ENERGY.

Magazyn Biomasa – sierpień 2021:

 

 

This post is also available in: polski

ael