Magazyn Biomasa zaprasza do Strefy Czystego Powietrza na Targach Drema

Strefa czystego powietrza

Tegoroczna edycja Targów Drema odbędzie się 13-16 września na terenie MTP w Poznaniu. Podczas wydarzenia nie może zabraknąć Strefy Czystego Powietrza Magazynu Biomasa!

Targi DREMA

Targi DREMA, jak piszą organizatorzy, to nie tylko ekspozycje maszyn i nowości technologicznych, ale też konferencje, debaty i szkolenia. Program DREMY co roku budowany jest we współpracy z ekspertami oraz kluczowymi organizacjami, stowarzyszeniami i instytucjami branży drzewnej i meblarskiej. Podczas tegorocznych targów Magazyn Biomasa z przyjemnością zaprezentuje zwiedzającym Strefę Czystego Powietrza.

Strefa Czystego Powietrza

Redakcja Magazynu Biomasa, jak w latach ubiegłych, zaprasza gości Dremy do odwiedzenia swojego stoiska, które łączy przestrzeń wystawienniczą i edukacyjną. To znakomita okazja do spotkań na żywo i wymiany doświadczeń.

Strefa Czystego Powietrza pojawi się na Targach Drema już po raz kolejny. W ramach stoiska Magazynu Biomasa można będzie uzyskać informacje na temat ekologicznych źródeł ciepła i wykorzystania pelletu. Zaprezentowane zostaną także najpopularniejsze modele kotłów i pieców pelletowych.


Zarejestruj się na IV Konferencję Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie


Ekologiczne rozwiązania grzewcze = czyste powietrze

Na zwiedzających  w Strefie Czystego Powietrza czekać będą między innymi nowoczesne kotły pelletowe i zrębkowe, a także urządzenia do granulacji. Przestrzeń zaaranżowana przez Magazyn Biomasa umożliwi zwiedzającym zapoznanie się z ekologicznymi rozwiązaniami grzewczymi, które stają się coraz ważniejszym elementem ogólnopolskiej walki ze smogiem. Na stoisku zostaną także bezpłatnie udostępnione publikacje wydawnictwa Biomass Media Group, popularyzujące pellet jako ekologiczne, odnawialne paliwo.

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael