Prawidłowa eksploatacja silników gazowych, odpowiedni dobór olejów i – w konsekwencji – potencjalne oszczędności wynikające z prowadzenia racjonalnej gospodarki smarnej. Shell Polska po raz kolejny zaprasza na cykliczne szkolenie techniczne dla przedstawicieli sektora wydobycia i eksploatacji gazu oraz energetyki.

– Tematyka kolejnego spotkania będzie obejmowała zarówno omówienie dotychczasowych rozwiązań smarowych oraz doświadczeń eksploatacyjnych, jak i nowych produktów – zaznacza Marcin Bończyk, kierownik sprzedaży B2B w Shell Polska.

Oprócz typowej dla eksplatacji silników gazowych tematyki, pojawia się także zagadnienia z obszaru Przemysł 4.0 oraz propozycje działań w zakresie tzw. TCO, czyli całkowitego kosztu użytkowania w segmencie silników gazowych.

Reklama

Omówiona zostanie również, kluczowa dla eksploatacji silników gazowych, diagnostyka olejowa Shell LubeAnalyst. Jest to nowoczesna usługa monitorowania stanu środków smarnych stosowanych w maszynach oraz urządzeniach, dzięki której można ocenić stan oleju lub smaru, zidentyfikować potencjalne problemy czy dokonać porównania wydajności sprzętu.

W tym roku do programu szkolenia „Środki smarne Shell – nowe kierunki dla sektora energetyki i gazu” wprowadzony został panel dyskusyjny „Eksploatacja i moje podejście do silników gazowych”. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-17 października w Bystrej. Patronem medialnym wydarzenia jest Magazyn Biomasa.

„Środki smarne Shell – nowe kierunki dla sektora energetyki i gazu”

Bystra, 15-17 października 2019

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o kontakt email na adres email: marcin.bonczyk@shell.com lub radoslaw.gwardecki@shell.com.

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE