Tradycyjnie wiosną odbędzie się jedno z najważniejszych spotkań branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych w Połańcu. Kwietniowe wydarzenie, którego poprzednie edycje gromadziły blisko 300 uczestników, będzie koncentrować się wokół zagadnień produkcji, logistyki i kontraktowania.

Reklama

Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych stanowi dla przedstawicieli branży naturalną platformę wymiany informacji, osiągnięć i doświadczeń. Spotkanie w Połańcu to szansa nawiązania kontaktów z producentami oraz firmami logistycznymi, umożliwiająca dostawcom biomasy i paliw alternatywnych, jak również dostawcom rozwiązań technologicznych, zapoznanie się z oczekiwaniami ich odbiorców i użytkowników przemysłowych.

Forum Biomasy 2016

Program Forum koncentruje się wokół zagadnień produkcji, logistyki i kontraktowania. Organizator wydarzenia, powermeetings.eu, zaplanował prelekcje  przedstawicieli czołowych firm energetycznych, dostawców usług, a także przedstawicieli najważniejszych urzędów, instytutów i instytucji kontrolujących. Poruszana tematyka dotyczyć będzie najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień  z zakresu regulacji, produkcji, badania jakości, logistyki oraz spalania biomasy i paliw alternatywnych. W trakcie Forum odbędą m.in warsztaty „Dokumentowanie biomasy” prowadzone przez praktyków – Katarzynę Szwed-Lipińską oraz Aleksandrę Świerczewską, podzielone na część teoretyczną i praktyczną.

Poprzednie edycje spotkań zarówno biomasowych jak i dla rynku paliw alternatywnych organizowanych w ramach powermeetings.eu skupiły ponad 2500 ekspertów i przedstawicieli najważniejszych firm z branży, przedstawicieli rządu oraz świata nauki, co z pewnością świadczy o dużej randze Forum.

Pierwszego dnia Forum po części konferencyjnej organizatorzy zapraszają do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych oraz rozmów branżowych. Drugiego dnia odbędzie się zwiedzenia Elektrowni Połaniec.

Gospodarzem Honorowym Forum jest ENGIE Energia Polska S.A. (dawniej GDF SUEZ Energia Polska).

„Magazyn Biomasa” objął Forum patronatem medialnym.

Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych, 7-8 kwietnia, Połaniec.

Więcej informacji: http://powermeetings.eu/konferencje/en/forum-biomasy-produkcja-kontraktowanie-logistyka-2016/

Zdjęcie: powermeetings.eu

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE