Nowy portal informacyjno – edukacyjny promujący wykorzystanie pelletu drzewnego przez odbiorców indywidualnych to ciekawe treści, sprawdzone informacje, aktualności branżowe i nowości produktowe z branży pelletu drzewnego. 

Reklama

Uruchomiona w kwietniu strona www.rynekpelletu.pl popularyzuje na szeroką skalę temat pelletu drzewnego i urządzeń grzewczych na pellet. Portal, będący internetową wersją magazynu „Rynek Pelletu” adresowany jest  jest do wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem pelletu drzewnego w domowych kominkach i piecach, przydomowych kotłowniach, a także budynkach użyteczności publicznej – urzędach, szkołach, szpitalach czy ciepłowniach miejskich.

Rynekpelletu.pl to solidna dawka wiedzy na temat pelletu oraz urządzeń grzewczych na pellet. Portal tworzony jest przez zespół profesjonalistów „Magazynu Biomasa” oraz partnerów redakcji: producentów i dystrybutorów pelletu, producentów urządzeń grzewczych na pellet, instalatorów, producentów technologii do granulowania, stowarzyszenia branżowe.

Jednym z nich jest Centrum Ogrzewania Pelletowego, dystrybutor kotłów i nagrzewnic na pellet polskich renomowanych producentów oraz certyfikowanego pelletu drzewnego. Firma świadczy usługi doradcze w zakresie wymiany starych kotłów na nowoczesne urządzenia pelletowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą na łamach strony www.rynekpeleltu.pl – zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

redakcja@magazynbiomasa.pl

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE