Poznańskie targi Pol-Eco System System dotyczące zrównoważonego rozwoju w tym roku stawiają na propagowanie dobrych praktyk i postaw ekologicznych nie tylko wśród profesjonalistów, administracji publicznej i samorządów, ale i wśród szerokiej publiczności.

Reklama

Mieszkańcy aglomeracji poznańskiej dowiedzą się podczas wydarzenia m.in. czym jest program “Czyste powietrze” i jak zdobyć dofinansowanie na wymianę instalacji kotłowej.

Targi tradycyjnie stawiają na połączenie środowiska biznesowego i edukacyjnego. W tym roku szczególnie mocno Pol – Eco System skoncentrują się na problemie zanieczyszczonego powietrza i zjawisku niskiej emisji poprzez m.in. konferencje poświęcone temu zagadnieniu czy debaty w przestrzeni wystawienniczej Ekosfera zorganizowanej przez NFOŚiGW.

Praktyczne informacje dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę kotła, prezentacja głównych założeń programu “Czyste powietrze”, publikacje dotyczące zalet niskoemisyjnych i ekologicznych urządzeń grzewczych na pellet, ranking kotłów pelletowych, a także poradnik “Jak kupować pellet” – to wszystko składa się na parcjalne targowe wydawnictwo – “Informator antysmogowy”, praktyczny poradnik kierowany do konsumenta indywidualnego przygotowany specjalnie na targi Pol – Eco System.

Poradnik “Informator antysmogowy” poruszy tematy:

  • smogu i niskiej emisji,
  • programu “Czyste powietrze”,
  • uzyskania dofinansowania na wymianę starego kotła krok po kroku,
  • wyboru kotła na pellet,
  • pelletu certyfikowanego,
  • gadżetów antysmogowych.

“Informator antysmogowy” w nakładzie 4 tys. egzemplarzy będzie rozdawany wśród uczestników Pol – Eco System 23-25 października w Poznaniu. Poradnik będzie można nieodpłatnie otrzymać także na stoisku “Magazynu Biomasa” w hali nr 7, stoisko 11, gdzie zostanie przygotowana oferta kotłów pelletowych dla osób zainteresowanych wymianą dotychczasowego urządzenia.

Zapraszamy na Pol – Eco System!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE