Za niespełna 2 tygodnie (5-6 grudnia 2016 r.) rozpocznie się I Kongres Biogazu. Swój udział w wydarzeniu potwierdziło już 150 0sób. Nie czekaj na ostatnią chwilę i zarejestruj się już dziś!

Reklama

Na I Kongresie Biogazu pojawią się właściciele biogazowni rolniczych, inwestorzy, rolnicy, przedstawiciele zakładów mięsnych, gorzelni i mleczarni, przedstawiciele polskich i europejskich stowarzyszeń producenckich, kierownicy zakładów przetwarzających odpady komunalne i oczyszczanie ścieków, reprezentanci branży biogazowej z Niemiec, Ukrainy, Brazylii i Chin.

Program I Kongresu Biogazu adresowany jest do właścicieli istniejących biogazowni, którzy zainteresowani są obecnym systemem wsparcia biogazowni rolniczych w Polsce, zasadami działania systemu aukcyjnego, poprawą ekonomiki biogazowni oraz optymalizacją procesu produkcji biogazu, a także tematami związanymi z doborem substratu do swojej instalacji.

Konferencja w Rawie Mazowieckiej to dla właścicieli największych w Polsce ferm drobiu, gospodarstw trzody chlewnej, kierowników gorzelni oraz mleczarni szansa na zdobycie wiedzy, w jaki sposób skutecznie zagospodarować biomasę odpadową z przetwórstwa rolno-spożywczego przy wykorzystaniu biogazowni i tym samym ograniczyć koszty utylizacji problematycznych odpadów.

Inwestorzy zainteresowani budową instalacji biogazowej zapoznają się na I Kongresie Biogazu z procesem inwestycyjnym budowy biogazowni oraz technologiami biogazowymi, które najlepiej sprawdzają się na krajowym rynku z uwzględnieniem jego specyfiki.

Przedstawiciele środowisk naukowych będą mieli okazję wysłuchać prezentacji na temat najnowszych trnedów rozwojowych branży biogazu w Europie oraz aktualnych kierunków badań nad produkcją biogazu.

PROGRAM I KONGRESU BIOGAZU:

Pobierz “Kongres-Biogazu-program-ramowy-1.pdf”

I-Kongres-Biogazu_program-ramowy-1.pdf – Pobrano 239 razy –

FORMULARZ REJESTRACYJNY

kb-banner-logotypy

Kontakt z organizatorem:

Maciej Kosiński

Biomass Media Group

+48 792 122 038

e-mail: biogaz@biomassmediagroup.pl

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE