Progetto Fuoco 2020 – pierwsi polscy wystawcy już potwierdzili udział w targach! Swoją ofertę w Polskiej Strefie będą prezentować firmy Heiztechnik i Rakoczy Stal. Według organizatorów wydarzenia Piemmeti Spa, najbliższa edycja pobije rekord frekwencyjny.

800 wystawców (w tym 40 proc. z zagranicy), ponad 70 tys. zwiedzających, 8 hal wystawowych, 130 tys. m2 powierzchni, 250 akredytowanych dziennikarzy, ponad 100 wydarzeń towarzyszących. Te liczby robią wrażenie. Progetto Fuoco to największe i najważniejsze światowe targi poświęcone ogrzewaniu drewnem i punkt obowiązkowy dla profesjonalistów branży pelletowej.

Reklama

– Po wyjątkowym 2018 roku wracamy z najważniejszą imprezą pelletową na świecie spodziewając się kolejnego rekordu frekwencyjnego – mówią organizatorzy Progetto Fuoco.


PROGETTO FUOCO – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Polska Strefa na Progetto Fuoco

Edycja 2020 będzie wyjątkowa nie tylko z powodu ogromnego zainteresowania samymi targami wśród wystawców. Piemmeti Spa zaplanowało także kilka nowości. Wśród nich m.in. Strefę  „Give me fire” adresowaną dla produktów innowacyjnych i start-upów. Ponadto Ecohouse – ofertę wystawców z branży „zielonego”, zrównoważonego budownictwa. Po raz pierwszy na Progetto Fuoco powstanie także Polska Strefa – wspólne stoisko polskich producentów pelletu, producentów kotłów i piecyków na pellet, dostawców surowca i producentów palników na pellet.

– Polskie firmy są bardzo zainteresowane włoskim rynkiem. W końcu to Włosi konsumują najwięcej pelletu w Europie jeśli chodzi o rynek detaliczny. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom krajowych przedsiębiorców zaoferowaliśmy im nowy koncept jakim jest Polska Strefa – tłumaczy Jolanta Kamińska z Biomass Media Group.

Pierwsi wystawcy z Polski

Udział w Polskiej Strefie potwierdziły do tej pory firmy Heiztechnik oraz Rakoczy Stal. Heiztechnik to producent kotłów na paliwa stałe – biomasę, pellet drzewny, słomę – oraz palników pelletowych i dużych instalacji biomasowych. W ofercie Rakoczy Stal znajdują się m.in. kotły pelletowe o 5. klasie emisji i spełniające normę dyrektywy Ecodesign.

– Miło nam poinformować o pierwszych wystawcach Polskiej Strefy. Z pewnością na tych firmach się nie skończy, bo zainteresowanie wspólnych stoiskiem jest bardzo duże – mówi Jolanta Kamińska. – Polska Strefa to nie tylko stoiska wystawowe, ale zupełnie wyjątkowy kampania promocyjna, która sprawi, że o tym projekcie będzie głośno – podkreśla J. Kamińska.


POLSKA STREFA – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Jesteś zainteresowany udziałem w Progetto Fuoco 2020? Zadzwoń: +48 790 439 216 lub napisz: jolanta.kaminska@magazynbiomasa.pl

Zdjęcie: Piemmeti Spa

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE