Progetto Fuoco 2020 – ostatnie miejsca w Polskiej Strefie

Progetto Fuoco to największe targi pelletowe na świecie. W tegorocznej edycji, która odbędzie się 19-22 lutego w Weronie, udział wezmą także polscy przedsiębiorcy. Zaprezentują oni swoją ofertę w ramach Polskiej Strefy. To już ostatnia szansa na stoisko, bo większość miejsc została wyprzedana!

Progetto Fuoco to największe światowe targi poświęcone ogrzewaniu drewnem. Wystawa w Weronie to przegląd urządzeń grzewczych na drewno, biomasę i pellet, biopaliw, instalacji biomasowych do produkcji energii i ciepła, a także sprzętu do pozyskiwania oraz przetwarzania drewna i biomasy. W tym roku nie zabraknie także ekologicznych rozwiązań mających zastosowanie w domu i – po raz pierwszy – konkursu na najbardziej innowacyjną technologię w zakresie spalania drewna w ramach inicjatywy „Give me fire”.

W tym roku po raz pierwszy, we współpracy z organizatorem targów w Weronie, „Magazyn Biomasa” organizuje Polską Strefę. – Będzie to wspólne stoisko krajowych przedsiębiorców. Zarówno producentów pelletu jak i kotłów na pellet, a także firm oferujących akcesoria, części i sterowanie do urządzeń na pellet – mówi Jolanta Kamińska z „Magazynu Biomasa”.

Dziś Polska Strefa to 10 wystawców i ponad 110 m2 powierzchni. Ze względu na zróżnicowany metraż poszczególnych stoisk (od 8 do 24 m2), Strefa będzie miała półotwarty charakter. Jej projekt ułatwi zwiedzającym i potencjalnym partnerom biznesowym zapoznać się z ofertą wszystkich wystawców – podkreśla Jolanta Kamińska.


PROGETTO FUOCO – CZYTAJ WIĘCEJ


Ostatnia szansa na stoisko

– W połowie stycznia zamykamy listę wystawców z Polski na targach Progetto Fuoco. Zainteresowanie taką formułą wystawienniczą jest na tyle duże, że pozostały ostatnie miejsca dla wystawców, mówi Jolanta Kamińska. – Zdecydowanie warto rozważyć udział w PF w roli wystawcy, jeśli poważnie myślimy o sprzedaży swojego pelletu albo kotłów do Włoch. A to wciąż najbardziej chłonny rynek jeśli chodzi o pellet dla odbiorcy indywidualnego – dodaje J. Kamińska.

Wśród wystawców Progetto Fuoco 2020 znajdują się już firmy: Energet, Heiztechnik, Kostrzewa, Krex, Politrade, Rakoczy, Dortech, Dankros i Biomass Media Group.

– Przypominam, że poza stoiskiem, w ramach współpracy wystawcy z Polski, otrzymują także ciekawy pakiet promocyjno – marketingowy. W jego ramach jest m.in. publikacja oferty wystawców  we włoskojęzycznym magazynie „Mercato del pellet in Polonia” – podkreśla Jolanta Kamińska.


POLSKA STREFA NA PROGETTO FUOCO – CZYTAJ WIĘCEJ


Dlaczego warto?

Progetto Fuoco to najgorętsze wydarzenie poświęcone pelletowi. To wręcz punkt obowiązkowy dla wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy z włoskimi traderami, albo już handlującymi z Włochami. Targi to przecież doskonała okazja do podtrzymania relacji biznesowych i zakontraktowania nowych dostaw pelletu. – Mimo sygnalizowanego przez polskich przedsiębiorców kryzysu na polskim rynku, Włochy to wciąż mocny punkt handlowy jeśli chodzi o pellet i urządzenia grzewcze opalane tym granulatem. Przygotowana przez nas oferta wyróżnia się dużą elastycznością i jest konkurencyjna cenowo – mówi Jolanta Kamińska.

Jesteś zainteresowany udziałem w Progetto Fuoco – pobierz ofertę:

Pobierz “Progetto-Fuoco_Polska-Strefa-2020.png” Progetto-Fuoco_Polska-Strefa-2020.png – Pobrano 35 razy – 228 KB

Zdjęcia i wizualizacja: Piemmeti SpA

This post is also available in: polski