Progetto Fuoco 2020 – drewno wciąż na topie!

Drewno jako źródło ciepła jest wciąż na topie. Udowadniają to włoskie targi Progetto Fuoco, których edycja 2020 zapowiada się rekordowo. Nie tylko pod względem liczby wystawców, ale też powierzchni targowej, wydarzeń towarzyszących i nowości, które szykują organizatorzy dla uczestników.

Na Progetto Fuoco drewno odmieniane jest przez wszystkie przypadki. 19 – 22 lutego 2020 roku już po raz 12 w Weronie odbędzie się największa wystawa poświęcona ogrzewaniu drewnem, podczas której swoją ofertę pokaże ponad 800 wystawców. Wśród nich znajdą się:

> producenci i dystrybutorzy kotłów, piecyków i kominków na drewno, biomasę, pellet, gaz i bioetanol,

> producenci i traderzy pelletu drzewnego i przemysłowego,

> dostawcy dużych instalacji biomasowych dla przemysłu,

> producenci kuchni na drewno,

> dostawcy maszyn i sprzętu leśnego,

> producenci akcesoriów dla branży grzewczej.

Cała branża w jednym miejscu

Na Progetto Fuoco pojawiają się  najbardziej rozpoznawalne marki europejskiej branży drzewno – biomasowej. Imponują one rozmachem stoisk i bogatą ofertą prezentowanych urządzeń. Ale Werona to miejsce nie tylko dla największych brandów, ale też tych firm, które chcą zaistnieć na włoskim rynku. Między innymi z myślą o nich powstała Polska Strefa.

– To wspólne stoisko polskiego sektora pelletowego. Producentów pelletu, ale też kotłów, piecyków, kominków czy palników pelletowych – mówi Jolanta Kamińska z Biomass Media Group, oficjalnego partnera włoskich targów w Polsce. – Pod szyldem Polskiej Strefy proponujemy bardzo ciekawą i elastyczną ofertę dla krajowych przedsiębiorców, którzy w zależności od potrzeb i możliwości, mogą wystawić się na stoisku od 8 do 24 m2 – podkreśla J. Kamińska.


POLSKA STREFA NA PROGETTO FUOCO 2020 – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Dlaczego warto?

Progetto Fuoco to obowiązkowy punkt dla większości firm działających w branży biomasy w Europie. Cztery targowe dni to możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą producentów ekologicznych paliw oraz urządzeń grzewczych na pellet. Dzięki obecności w Weronie:

> zyskasz nowe kontakty biznesowe z kontrahentami z całego świata,

> spotkasz się z traderami zainteresowanymi zakupem pelletu z Polski,

> wypromujesz swoje produkty na łamach magazynu branżowego,

> poszerzysz sieć dystrybucji swojego pelletu lub urządzeń na pellet.

Dołącz do wystawców!

Kontakt: Jolanta Kamińska, jolanta.kaminska@magazynbiomasa.pl, tel. +48 790 439 216

Zdjęcie: veronasera.it

This post is also available in: polski