Zostań wystawcą Progetto Fuoco 2020!

19-22 lutego 2020 w Weronie odbędą się największe targi pelletowe na świecie – Progetto Fuoco. Dla producentów pelletu oraz urządzeń grzewczych na pellet, drewno i biomasę to jeden z najważniejszych eventów branżowych. Dzięki Polskiej Strefie możesz zostać wystawcą targów, zyskać nowe kontakty biznesowe i zacząć sprzedawać swoje produkty za granicą.

Polska Strefa na targach Progetto Fuoco 2020 to specjalna oferta dla krajowych producentów i dystrybutorów pelletu drzewnego oraz dostawców kotłów, piecyków i kominków na pellet. Projekt „Magazynu Biomasa” to efekt ponad 4 – letniej współpracy z największymi na świecie targami poświęconymi ogrzewaniu drewnem.


PROGETTO FUOCO – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Progetto Fuoco – tych targów profesjonalistom branży pelletowej  nie trzeba przedstawiać. Włoska wystawa organizowana jest od 1999 roku, co dwa lata i jest największym światowym wydarzeniem poświęconym ogrzewaniu drewnem. PF gromadzi co roku kilkuset wystawców i kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. Wśród nich są przede wszystkim dystrybutorzy pelletu, przedstawiciele firm zainteresowanych najnowszą techniką grzewczą, projektanci i architekci, pracownicy firm ciepłowniczych i energetycznych. Ale także indywidualni klienci szukający dostawców pelletu, biomasy czy drewna. To właściciele i kierownicy hoteli, agroturystyk, stadnin koni, plantacji winorośli czy oliwek, którzy we Włoszech do ogrzewania wykorzystują właśnie pellet.

Polska Strefa na Progetto Fuoco

Polska Strefa na Progetto Fuoco to specjalna oferta dla krajowych producentów pelletu drzewnego oraz dostawców kotłów, kominków i piecyków na pellet. „Magazyn Biomasa” jest oficjalnym partnerem targów w Weronie.

Progetto Fuoco w liczbach:

  • 115 tys. m2 powierzchni wystawienniczej,
  • 782 wystawców, w tym 322 zagranicznych,
  • 71 771 zwiedzających, w tym 15 tys. zagranicznych

Progetto Fuoco 2020 – zobacz zapowiedź targów!


W tym roku wydawnictwo Biomass Media Group w porozumieniu z Piemetti SpA, organizatorem Progetto Fuoco, przygotowało wyjątkową ofertę dla polskich przedsiębiorców. Tych zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z Włoskimi dystrybutorami. Polish Area będzie dedykowaną polskim wystawcom wspólną strefą, na którą składać się będą standardowe stoiska o powierzchni 8 m2.

Polska Strefa to pakiet korzyści. Poza standardowo wyposażonym stoiskiem w atrakcyjnej cenie oferujemy dodatkowe formy promocji wystawców podczas 4 targowych dni. W tym bezpłatną reklamę wystawcy w „Mercato del pellet in Polonia”.

Dlaczego warto?

  • zyskaj nowe kontakty biznesowe z kontrahentami z całego świata,
  • spotkaj się z traderami zainteresowanymi zakupem pelletu z Polski,
  • wypromuj swoje produkty na łamach magazynu branżowego,
  • poszerz sieć dystrybucji swojego pelletu lub urządzeń na pellet.

Polska Strefa na Progetto Fuoco to oferta adresowana do producentów pelletu drzewnego lub dostawców kotłów, piecyków i kominków na pellet, drewno kawałkowe lub biomasę zainteresowanych rozwojem swojego biznesu za granicą i nastawionych na nowe kontakty handlowe z traderami z Włoch.

POBIERZ OFERTĘ POLSKIEJ STREFY:

Pobierz “Progetto-Fuoco-ulotka.pdf” Progetto-Fuoco-ulotka.pdf – 3 MB

Szczegóły oferty: Jolanta Kamińska, tel. +48 790 439 216, jolanta.kaminska@magazynbiomasa.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

This post is also available in: polski