Proekologiczny sklep sieci Biedronka już działa!

Proekologiczny sklep sieci Biedronka

Na warszawskiej Białołęce otwarto proekologiczny sklep sieci Biedronka. Na dachu obiektu zamontowano panele fotowoltaiczne. Pod sklepem jest stacja ładowania samochodów elektrycznych. Papierowe reklamy zastąpiono ekranami LCD, a foliówki torbami z papieru.

Nowoczesną placówkę przy ul. Modlińskiej wyróżniają proekologiczne rozwiązania technologiczne – m.in. panele fotowoltaiczne, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, czy komunikacja marketingowa w sklepie na ekranach LCD zamiast papieru.

Proekologiczny sklep sieci Biedronka

Najnowszy sklep sieci Biedronka został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najbardziej ograniczyć jego wpływ na środowisko. Przestronną i jasną placówkę o powierzchni prawie 700 m2 wyróżnia nowa kolorystyka w klasycznym odcieniu antracytu.

Na sali sprzedaży zamiast tradycyjnych papierowych reklam są wyłącznie ekrany LCD oraz nowoczesny system klimatyzacji i chłodzenia, funkcjonujący w oparciu o naturalne gazy.


Więcej branżowych ciekawostek znajdziesz tutaj. Kliknij i sprawdź!


Ponadto lodówki oraz zamrażarki same monitorują temperaturę gwarantującą najwyższą jakość produktów. Absolutną nowością w tym sklepie są papierowe torby na warzywa, owoce i pieczywo, które nadają się do recyklingu.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Źródło i zdjęcie: Biedronka.pl

This post is also available in: polski

bem