Pełna kontrola kosztów i stanu silnika dzięki Shell Mysella i Shell LubeAnalyst

Rynek energii odnawialnej w Polsce rozwija się dynamicznie. Jednocześnie rosną wymagania dotyczące jakości środków smarnych i obsługi urządzeń. Niezawodny olej silnikowy, wsparcie techniczne oraz monitorowanie stanu oleju to trzy elementy zapewniające bezpieczeństwo, kontrolę i niezawodność sprzętu.

Na wspólny sukces Shell i naszych klientów składają się: olej do silników gazowych Shell Mysella S5 S 40, usługa Shell LubeAnalyst oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy obecni na polskim rynku olejów do silników gazowych od ponad 15 lat. Oferujemy pełną gamę sprawdzonych produktów, które posiadają aprobaty większości producentów silników gazowych. Liderem na rynku olejów do biogazowni jest Shell Mysella S5 S 40, a istotnym uzupełnieniem oferty jest najnowszy produkt Shell Mysella S6 SM 40.

Kontrola

Dzięki usłudze Shell LubeAnalyst monitorowanie stanu oleju to czysta przyjemność. Zapewniamy szybki czas realizacji badania – przeciętnie jest to 5 dni roboczych. Inne atuty naszego rozwiązania to ponad 30 lat doświadczeń w diagnostyce oraz łatwa rejestracja i obsługa próbek dzięki aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na smartfonie operatora. W przypadku niepokojącego wyniku stanu oleju, następuje błyskawiczna reakcja. Wynik może zostać wysłany do operatora lub serwisu już godzinę po zdiagnozowaniu. Usługa umożliwia zaplanowanie i przypomnienie o terminie pobrania kolejnej próbki.

Niezawodność

Dostarczamy olej, który jest przetestowany zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi wymaganiami producentów silników gazowych: GE, Jenbacher (dzisiaj Innio), DEUTZ, MWM, MTU, MAN, Waukesha, Tedom. Nasi Dystrybutorzy, dzięki gęstej sieci swoich oddziałów, w krótkim czasie mogą dostarczyć olej w dowolne miejsce. Zwalnia to z potrzeby utrzymywania stanów magazynowych, a jednocześnie pozwala na szybką reakcję w sytuacjach awaryjnych takich jak wyciek czy nagłe pogorszenie się jakości gazu.

Kompleksowa oferta u każdego Dystrybutora Shell

Oleje Shell Mysella i usługa Shell LubeAnayst są łatwo dostępne. Gęsta sieć Autoryzowanych Dystrybutorów Shell, wśród których są m.in. firmy Meritu, Marcom, Bispool, Jota, Etoll, Prool, Arge, Hand, Wozimex, Wylężałek, oraz doradcy techniczni gwarantują profesjonalny poziom obsługi.

Kontakt: Cezary.Wyszecki@shell.com


Tekst: Cezary Wyszecki, Doradca Techniczny w dziale sprzedaży pośredniej środków smarnych w Shell Polska
Zdjęcie: Shell Polska

This post is also available in: polski