Już jest w dystrybucji najnowsze wydanie „Magazynu Biomasa”, do którego lektury serdecznie zapraszamy. Na łamach znajdziecie Państwo obszerną relację i zdjęcia z II Forum Pelletu, które odbyło się we wrześniu, prezentację trójgeneracyjnego systemu funkcjonującego w Hotelu Arłamów oraz podsumowanie roku pracy Ekospalarni w Krakowie.

Reklama

Zachęcamy do lektury komentarzy aktualnych wydarzeń w branży, jak np. odwołanie aukcji przez URE i sytuacja w prawie. Dla producentów urządzeń grzewczych interesujący może być artykuł dotyczący walki z niską emisją i zanieczyszczeniem powietrza w Małopolsce, gdzie gminy wspierają mieszkańców w wymianie systemów grzewczych.

Ponadto ukaże się zapowiedź najważniejszego wydarzenia branży biogazowej – II Kongresu Biogazu, który odbędzie się 18-19.12 w Hotelu Ossa **** koło Rawy Mazowieckiej.

Październikowy Magazyn Biomasa będzie dystrybuowany podczas targów POL ECO System w Poznaniu http://www.polecosystem.pl/pl/ oraz RENEXPO Poland http://www.renexpo-warsaw.com/ gdzie odbędzie się coroczna konferencja biogazowa organizowana przez UPEBI.

To ostatni moment na promocję Państwa oferty na łamach październikowego „Magazynu Biomasa”.

Kontakt w sprawie współpracy redakcyjnej lub reklamowej:

redakcja@magazynbiomasa.pl, reklama@magazynbiomasa.pl, +48 731 522 600

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE