Czołowe firmy sektora biogazowego i biometanowego. Sprawdź listę uczestników Kongresów Biogazu i Biometanu!

Narodowy Kongres Biometanu

Już 30-31 maja w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbędzie się V Narodowy Kongres Biometanu. Zarówno wcześniejsze edycje tego wydarzenia, jak również dotychczasowe odsłony Kongresu Biogazu zgromadziły przedstawicieli czołowych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw działających w sektorze biogazu i biometanu. Sprawdź listę firm!

V Narodowy Kongres Biometanu

V Narodowy Kongres Biometanu będzie okazją do przyjrzenia się sektorowi biometanowemu i próbą odpowiedzi na pytanie czy rok 2022 będzie można nazwać przełomowym dla biometanu w Polsce. Przedstawiciele branży, którzy przyjadą do Warszawy, rozmawiać będą m.in. o potencjale rozwojowym biometanu w świetle nowelizacji ustawy o OZE, o kwestiach dotyczących biometanu w transporcie czy technicznych aspektach wtłaczania biometanu do sieci.


Sprawdź program V Narodowego Kongresu Biometanu


Uczestnicy

Podczas minionych edycji wśród gości Kongresu znaleźli się inwestorzy planujący budowę biogazowni, właściciele działających instalacji biogazowych, zarządcy biogazowni odpadowych i oczyszczalnianych, właściciele dużych gospodarstw rolnych, przetwórcy rolno-spożywczych, kierownicy ubojni i ferm drobiu, dostawcy technologii i urządzeń, doradcy finansowi i ubezpieczeniowi, a także polskie i europejskie stowarzyszenia oraz przedstawiciele administracji rządowej i samorządów.

Sprawdź kogo gościliśmy podczas Kongresów Biogazu i Biometanu!


Zarejestruj się na V Narodowy Kongres Biometanu


Lista dotychczasowych uczestników Kongresów Biogazu i Biometanu

 

Pobierz listę uczestników dotychczasowych edycji Kongresów Biogazu i Biometanu

Pobierz “Kongres-Biogazu-i-Biometanu-uczestnicy.pdf” Kongres-Biogazu-i-Biometanu-uczestnicy.pdf – Pobrano 38 razy – 4 MB

 

Rynek biogazu i biometanu:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

zdjęcie poglądowe

This post is also available in: polski

ael