Narodowy Kongres Biometanu 2020 odbędzie się 8 grudnia. Program tegorocznej konferencji poruszy zagadnienia perspektyw rozwoju branży biometanowej w Polsce, systemu wsparcia dla biometanu czy technicznych możliwości zatłaczania biometanu do sieci gazowej. Zarejestruj się już dziś!

Narodowy Kongres Biometanu 2020

– Perspektywy rozwoju branży biometanowej w Polsce są niezwykle obiecujące. Biometan to już nie tylko teoria. W rynek inwestować będą spółki Skarbu Państwa – PGNiG i Orlen, które robią ogromny „zielony” zwrot w swojej polityce. Już sam ten fakt pokazuje, że mamy do czynienia z przełomem – mówi Jolanta Kamińska z magazynbiomasa.pl, organizator Narodowego Kongresu Biometanu.

Reklama

NARODOWY KONGRES BIOMETANU 2020 – FORMULARZ REJESTRACYJNY


Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w formule hybrydowej (częściowo stacjonarnie, częściowo online) lub wyłącznie online.

– Zależy to od obostrzeń rządu w związku z pandemią COVID-19. Mimo zmiany formuły gwarantujemy naszym uczestnikom bardzo ciekawy program oraz pełną interakcję gości online z prelegentami oraz firmami partnerskimi i sponsorskimi. Agenda wydarzenia obejmuje m.in. zagadnienia systemu wsparcia dla biometanu w Polsce, techniczne aspekty zatłaczania biogazu do sieci gazowej czy rolę biometanu w sektorze transportu – mówi Jolanta Kamińska.

Kongres Biometanu 2020 oferuje:

  • streaming z debat i prelekcji,
  • dostęp do strefy partnerów,
  • możliwość interakcji prelegentów w uczestnikami,
  • spotkania B2B w ramach indywidualnych czatów i wideoczatów.

Narodowy Kongres Biometanu – program wydarzenia

Czy w 2021 r. powstanie w Polsce pierwsza biometanownia? Czy polski biometan znajdzie swoje miejsce w transporcie czy w ciepłownictwie? Jak powinien wyglądać system wsparcia dla tego sektora OZE? Jaka będzie rola spółek Skarbu Państwa w rozwoju branży biometanowej? Te wszystkie zagadnienia zostaną poruszone podczas Narodowego Kongresu Biometanu 2020.


NARODOWY KONGRES BIOMETANU 2020 – PROGRAM WYDARZENIA


Prelegentami wydarzenia będą eksperci branżowi i przedstawiciele firm bezpośrednio zaangażowanych w budowę branży biometanowej w Polsce. – Konferencja jest platformą wymiany wiedzy i doświadczenia, a debata ekspercka, która będzie jednym z punktów programu, na pewno będzie impulsem do wypracowania dobrych rozwiązań dla biometanu w Polsce – przekonuje Maciej Kosiński ze spółki BMG.

Program wydarzenia obejmuje 3 sesje tematyczne.

Więcej informacji o Narodowym Kongresie Biometanu:

Czytaj najnowszy numer Rynku Biogazu. Sprawdź poniżej:

Rynek Biogazu – listopad 2020 i inne wydania znajdziesz tutaj. Sprawdź koniecznie, dlatego że warto!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE