W dniu 20 grudnia 2019 r. zakończony został pierwszy etap konkursu „Mój Prąd”. W związku z przerwą świąteczną infolinia Mój Prąd w okresie od 23 grudnia 2019 roku do 6 stycznia 2020 roku jest nieczynna – informuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

NFOŚiGW informuje, że zainteresowani uczestnictwem w programie, którzy nie zdążyli złożyć wniosku w pierwszym naborze będą mogli skorzystać z niego w kolejnej edycji. Nabór rusza od 13.01.2020 roku.

Reklama

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć o szczegóły w drugim naborze w programie Mój Prąd może napisać na adres: mojprad@nfosigw.gov.pl

Jeśli ktoś chce się dowiedzieć co z jego wnioskiem złożonym w pierwszym naborze może napisać na adres: wnioskimojprad@nfosigw.gov.pl


Wszystko, co musisz wiedzieć o fotowoltaice. Kliknij i sprawdź!


Infolinia zostanie wznowiona od 7 stycznia 2020 roku.

W ramach drugiego  naboru, tak jak dotychczas, będzie można uzyskać dofinansowanie na instalacje podłączone do sieci i opłacone nie wcześniej niż 23.07.2019 r.

Wszyscy wnioskodawcy, którzy nie zdążyli złożyć wniosku do 20.12.2019 r. (zakończenie I naboru) lub zrealizują inwestycję po tym terminie, będą mogli składać wnioski od 13.01.2020 r.

Jakie efekty przyniósł „Mój Prąd”? Kto otrzymał pieniądze?

Czytaj tutaj.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE