Międzynarodowa Konferencja na temat Zrównoważonej Energii – ISEC, jako jedna z wiodących na świecie konferencji na temat zielonej energii w zintegrowanych systemach miejskich i przemysłowych odbędzie się w dniach 10 – 11 kwietnia w Graz.

Reklama


W dwudniowym wydarzeniu, tak ważnym dla branży, weźmie udział ponad 400 uczestników z 35 krajów z całego świata.
ISEC 2024 zmienia reguły gry w zakresie koncepcji dotyczących innowacyjnych pomysłów na konwersję ciepła w systemach energii odnawialnej i efektywności wykorzystania zasobów. Umożliwia szeroką wymianę wiedzy między sektorami, dlatego ISEC jest idealnym forum do tworzenia sieci kontaktów.

ISEC 2024

Znani eksperci zagłębią się w podejścia do projektowania regeneracyjnego, badając rolę oceny emisji dwutlenku węgla w całym cyklu życia w zrównoważonym rozwoju budynków. Dowiedz się, jak zmobilizować inwestorów do transformacji energetyki.

Dołącz do kluczowych sesji omawiających wycofywanie paliw kopalnych w obszarach miejskich oraz wdrażanie strategii transformacji energetycznej w celu osiągnięcia celów klimatycznych w krajach takich jak Niemcy. Poznaj przyszłość systemów ciepłowniczych i chłodniczych, elastyczność energetyczną poprzez łączenie sektorów oraz innowacje w zakresie ekologicznego ogrzewania i chłodzenia.

Poznaj integrację słonecznej energii cieplnej i innowacji cyfrowych w różnych sektorach przemysłu. Dowiedz się więcej o najnowszych osiągnięciach w zakresie wykorzystania wodoru i inicjatyw w zakresie obiegu zamkniętego, których celem jest zmniejszenie przemysłowego śladu węglowego.
Szczegółowy program: aee-intec-events.at/program-isec.html

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE