Firma BAX z Suchego Lasu k/Poznania została autoryzowanym przedstawicielem KOMPTECH. Współpraca obu firm to gwarancja kompleksowej oferty dla klientów z całej Polski.

KOMPTECH jest międzynarodowym, wiodącym producentem maszyn i systemów do mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów stałych i biomasy oraz przetwarzania biomasy drzewnej na paliwo odnawialne. Wizytówką firmy są innowacyjne, niezawodne produkty o niskim zużyciu energii. W ofercie firmy jest ponad 30 różnych typów maszyn do nowoczesnego przetwarzania odpadów: rozdrabniania, separacji i obróbki biologicznej.

Reklama

Od lipca br. technologie austriackiego lidera oferuje firma BAX, która specjalizuje się w dostawie kompleksowych rozwiązań do przeładunku i instalacji recyklingowych obejmujących maszyny przeładunkowe, rozdrabniacze i przesiewacze, kruszarki przemysłowe, separatory, maszyny do kompostowania, ładowarki teleskopowe oraz maszyny budowlane.

KOMPTECH i BAX

Założona w 2003 roku rodzinna firma BAX dostarcza i serwisuje urządzenia oraz kompletne instalacje na terenie całej Polski. Od wielu lat jest znana jako sprawdzony, autoryzowany dostawca marek premium SENNEBOGEN, ARJES i YANMAR. Stały rozwój firmy i inwestycje w nowoczesne rozwiązania dla klientów skutkują harmonijnym współdziałaniem i indywidualnym podejściem do klienta. Zgodnie z podpisaną umową z KOMPTECH, BAX oferuje swoim klientom na polskim rynku całe portfolio maszyn i systemów KOMPTECH do przetwarzania odpadów stałych i biomasy drzewnej. Oprócz sprzedaży maszyn umowa obejmuje także wsparcie serwisowe i części zamienne.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.

www.bax-maszyny.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE