Klastry energii, spółdzielnie i wirtualne elektrownie w Polsce? Koncepcja klastrów energetycznych nabiera tempa. W ostatnich miesiącach powstało kilkadziesiąt organizacji które deklarują współpracę w ramach klastra. Powstaje wiele pytań dotycząca ich działalności: Jakie powinny być główne założenia klastrów? Jakie narzędzia są potrzebne do osiągnięcia zakładanych celów? Skąd zdobyć finansowanie na projekty klastra? Jak powinna wyglądać współpraca z OSD oraz innymi podmiotami?

Reklama

Na te oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas seminarium „Klastry, Spółdzielnie i Wirtualne Elektrownie w Polsce”, które odbędzie się w dniu 30 stycznia 2018 roku w Warszawie.

Głównym celem wydarzenia, jest zgromadzenie ekspertów reprezentujących sektor energetyczny oraz rynek OZE aby mogli wymieniać się doświadczeniami w zakresie planowanych inicjatyw w ramach klastrów energetycznych. Podczas wydarzenia przedstawimy warte uwagi inicjatywy oraz rozwiązania które, mamy nadzieję, zainspirują nowe działania i współprace. Polscy oraz zagraniczni przedstawiciele podczas sesji plenarnej będą dzielić się swoimi doświadczeniami. Dodatkowo, podczas wydarzenia przedstawimy debatę z udziałem szerokiej gamy ekspertów którzy przedyskutują dalszy rozwój klastrów oraz stowarzyszeń. Poprzednie edycje seminarium zgromadziły ponad 250 uczestników.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:

  • przedstawicieli klastrów oraz spółdzielni energetycznych,
  • inne podmioty z rynku energetycznego, w szczególności prowadzące działalność w charakterze OSP/OSD,
  • podmioty posiadające oraz inwestujące moce wytwórcze OZE,
  • administrację publiczną i samorządy,
  • dostawców produktów i rozwiązań technologicznych,
  • firmy doradcze i inżynieryjne.

Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy współpracujących z nami ekspertów oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wcześniejszych edycji wydarzenia (kliknij!).

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć

na stronie internetowej cbepolska.pl

lub pod numerem telefonu +48 22 82 77 123.

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE