Targi POLECO – start już dziś!

Już dziś ruszają Targi POLECO. To miejsce spotkań przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów, reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony klimatu i środowiska, gospodarką komunalną i zrównoważonym rozwojem. Targi potrwają do 15 października.

Kongres Biogazu

Najnowsze produkty, technologie, usługi i rozwiązania

„Nasi wystawcy zaprezentują najnowsze produkty, technologie, usługi i rozwiązania. Przygotowujemy wiele merytorycznych spotkań i wydarzeń. Miniony rok to kilka istotnych zmian w polskim prawodawstwie m. in.: Polski Ład, Polityka Energetyczna Polski, ROP i system kaucyjny. Jak wpłyną one na inwestycje w samorządach, przedsiębiorstwach czy gospodarce komunalnej? Odpowiedzi poszukamy na POLECO” – mówi Paulina Pietrzak, dyrektor projektu.


Czytaj też: POLECO – czas na prawdziwe spotkania


Innowacje dla klimatu

Targi POLECO są doskonałym miejscem do dyskusji i wymiany poglądów na tematy najbardziej nurtujące sektor ochrony klimatu i środowiska, a także do zapoznania się z najnowszymi technologiami, produktami, usługami i rozwiązaniami z zakresu techniki komunalnej, odpadów i recyklingu, ochrony powietrza, gospodarki wodno-ściekowej i odnawialnych źródeł energii.

Integralną częścią targów POLECO jest konferencja „EkoSfera”, która w tym roku odbędzie się w formule hybrydowej 13 października. Znamienici prelegenci poruszą także tematy związane z przeciwdziałaniem suszy, ekoprojektowaniem, a także rolą samorządów w kontekście zmian klimatu. W konferencji będzie można uczestniczyć dzięki transmisji na www.poleco.pl oraz w mediach społecznościowych.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO odbędą się w dniach 13-15 października. Bezpłatny bilet dla profesjonalistów można pobrać na stronie www.poleco.pl

 

Czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael