Warsztaty na temat zarządzenia sprzedażą w przedsiębiorstwie to wyjątkowa okazja zdobycia wiedzy z zakresu optymalizacji działań i poprawy relacji z klientami. Wydarzenie odbędzie się podczas IV Forum Pelletu, 11 czerwca 2019 r.

– Pokażemy w jaki sposób wdrożenie rozwiązań technologii informatycznej (IT) może wpłynąć na lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem, poprawę relacji z klientami,większą sprzedaż, oszczędność czasu i finalnie pieniędzy – mówi Radosław Konstanty z Resymbio, który poprowadzi wtorkowe warsztaty „Nowoczesne zarządzanie procesem sprzedażowym w przedsiębiorstwie: od optymalizacji do oszczędności”.

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

Na warsztatach zostaną przedstawione techniczne metody optymalizacji procesów biznesowych – w tym produkcyjnych, logistycznych i sprzedażowych. Na prawdziwych przykładach  prowadzący zaprezentuje już wdrożone systemy, które skracają czas pracy pracowników, zwiększają możliwości kontroli i umożliwiają szybki dostęp do informacji zarządczej. – Dodatkowo pokażę system do sprzedaży pelletu, który umożliwia zamówienie towaru jednym kliknięciem – nawet z telefonu. System pomoże  w przygotowaniu planu dostawy i wyśle SMS do odbiorcy w momencie dostawy – podkreśla Radosław Konstanty.

Szybkość działania i responsywność platform sprzedażowych to dziś klucz do zdobycia nowych klientów. Warsztaty nie są adresowane wyłącznie do przedsiębiorców, którzy sprzedają swój pellet online, ale do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes z wykorzystaniem narzędzi IT.

ZOBACZ PROGRAM FORUM

NIE CZEKAJ! ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM!

Zdjęcie: Fotorealizacje

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE