II Forum Pelletu z udziałem przedstawicieli największych firm w branży – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

W najbliższym wydaniu „Magazynu Biomasa” ukaże się szeroka relacja z II Forum Pelletu, które odbyło się we wrześniu w Hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej. Organizatorem spotkania była Spółka Biomass Media Group – wydawca „Magazynu Biomasa” i „Rynku Pelletu”. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele największych polskich firm produkujących pellet,  maszyny do granulowania, kotły, a także reprezentanci świata nauki i prawa. Byli też goście z zagranicy:  z Włoch, Niemiec, Austrii i Ukrainy. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej (link poniżej).

II Forum Pelletu z całą pewnością było sukcesem branży, nie tylko dlatego, że zgromadziło ponad 140 osób, w tym niezwykle interesujących gości z kilku krajów Europy, które odgrywają znaczącą rolę w produkcji i konsumpcji pelletu. W ocenie jego uczestników spotkanie zaowocowało scaleniem branży oraz nawiązaniem wielu nowych kontaktów biznesowych.

Rynek pelletu reprezentowali przedstawiciele takich firm jak m.in. IKEA, Tartak „Olczyk”, Stelmet, Biomasa Partner Group, Copenhagen Merchants, DAK GPS, Shell Polska, La Meccanica, Poli Trade Polska, Polenergia, Nawrocki Technologie Granulowania, Cedrus, P.W. Budmet, Biocontrol czy Control Union. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Eric Vial z European Pellet Council, Cezary Wyszecki z Shell Polska,  Magdalena Rosiak z Biomasa Partner Group, Bogdan Warchoł z Polenergii, Agnieszka Kędziora-Urbanowicz z Biocontrol, Justyna Kostyk z Toscana Pellet, dr inż. Wojciech Cichy z Instytutu Technologii drewna w Poznaniu, dr Wojciech Czekała z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, mecenas Michał Tarka z BTK-Legal, i wielu innych ekspertów branży pelletowej.

Szczegółowa relacja z II Forum Pelletu ukaże się w październikowym wydaniu „Magazynu Biomasa”, który trafi do dystrybucji już w przyszłym tygodniu.

[:pl]Forum Pelletu 2017 – Galeria[:]

This post is also available in: polski