Najwięksi producenci i dystrybutorzy pelletu z całej Europy spotkają się we wrześniu w Polsce. Spółka Biomass Media Group, wydawca „Magazynu Biomasa” i „Rynku Pelletu”, po raz drugi ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w największym w Europie Środkowo – Wschodniej spotkaniu branży pelletowej. Już dziś swój udział w konferencji zapowiedzieli czołowi polscy producenci, a także operatorzy z rynków: włoskiego, niemieckiego, łotewskiego oraz litewskiego.

Reklama

II edycja Forum Pelletu, odbędzie się 25-26 września 2017 roku w Hotelu Ossa**** k/Rawy Mazowieckiej.

Do 31 maja dla osób, które zarejestrują się na II Forum Pelletu, rabat 15%! 

http://magazynbiomasa.pl/forum-pelletu/rejestracja/

Polski pellet na europejskich rynkach

Forum Pelletu to pierwsze w Polsce, odbywające się w takiej skali wydarzenie, które z jednej strony integruje branżę, z drugiej zaś jest okazją do wyznaczenia nowych horyzontów biznesowych dla rynku pelletu – nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Forum jest „Polski pellet na europejskich rynkach”. Zaprezentujemy doświadczenia przedstawicieli sektora pelletu drzewnego z Włoch, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii oraz krajów bałtyckich i odniesiemy je do krajowego rynku. Organizator wydarzenia, spółka Biomass Media, w trakcie Forum zaplanował sesję indywidualnych spotkań matchmakingowych polskich przedsiębiorców z przedstawicielami europejskich firm pelletowych. Będzie to doskonała okazja nawiązania nowych kontaktów biznesowych i rozmów na temat współpracy. Komfort spotkań będzie gwarantować obecność tłumaczy z języka angielskiego i włoskiego.

Surowiec w centrum uwagi

Mocnym punktem II Forum Pelletu jest program wydarzenia. W ramach tegorocznej edycji zaplanowano dyskusje z udziałem czołowych producentów pelletu drzewnego z Polski i Europy, ekspertów analizujących rynek i przedstawicieli stowarzyszeń branżowych. Zakres tematyczny konferencji obejmuje kluczowe dla rozwoju polskiego sektora pelletu zagadnienia: nowoczesne technologie, produkcję i dystrybucję surowca, certyfikację i badania jakości pelletu, sprzedaż i marketing. Szczególne miejsce poświęcone zostanie surowcowi do produkcji pelletu, od którego jakości i dostępności w dużej mierze zależy powodzenie inwestycji.

Biznesowy wymiar

II Forum Pelletu, poza solidną dawką wiedzy na temat aktualnych trendów rozwoju rynku, nowości produktowych i technologicznych, to przede wszystkim okazja do spotkania profesjonalistów z branży w jednym miejscu, wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Podczas Forum odbędą się minitargi branżowe, w trakcie których swoją ofertę zaprezentują operatorzy działający w sektorze biomasy: dostawcy technologii do  zakładów produkujących pellet, firm doradcze i konsultingowe, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, producenci kotłów na pellet i inni.

Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie na język angielski i włoski.

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w II Forum Pelletu: http://magazynbiomasa.pl/forum-pelletu/rejestracja/

Firmy zainteresowany współpracą partnerską podczas Forum zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów sponsorskich oraz do kontaktu: http://magazynbiomasa.pl/forum-pelletu/pakiety-sponsorskie/

Relacja z zeszłorocznego Forum Pelletu: http://magazynbiomasa.pl/forum-pelletu-podziekowanie/

Archiwum i materiały konferencyjne z Forum Pelletu 2016: http://magazynbiomasa.pl/kategoria/forum-pelletu/

Kontakt z organizatorem:

forum-pelletu@magazynbiomasa.pl

tel. 791 44 33 22

Kontakt w języku angielskim:

office@biomassmediagroup.pl

tel. 792 122 038

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE