Hybrydowy kombajn Logset zdobył kolejne międzynarodowe wyróżnienie. Tym razem to austriacka nagroda za innowacyjność 2019 roku. Przyznano ją podczas wystawy Austrofoma. „Czuję się dumny. Nagroda jest ważnym wyróżnieniem” – mówi Daniel Muller-Habbel, dealer Logset w Niemczech i Austrii.

Pierwsze uznanie hybrydowy kombajn Logset otrzymał w lipcu. Wtedy francuski magazyn leśny „Bois International” wybrał go „Maszyną roku w lesie”.

Reklama

W konkursie Austrofoma nominowano 38 różnych firm w trzech kategoriach. Maszyny leśne, ergonomia i mały sprzęt leśny (na przykład piły łańcuchowe). Organizator wystawy, Österreichischer Forstverein (Austriackie Stowarzyszenie Leśnictwa) wybrał hybrydę Logset jako zwycięzcę kategorii maszyn leśnych. Ze względu na „wielką innowację”, którą reprezentuje. Hybrydowy kombajn jest bardziej wydajny niż tradycyjne kombajny i jest bardziej wydajny pod względem zużycia paliwa.


Wszystko, co musisz wiedzieć o elektromobilności. Kliknij i sprawdź!


– Czuję się dumny. Nagroda jest ważnym wyróżnieniem. Po raz pierwszy Logset bierze udział w wystawie w Austrii, więc wygrana tutaj jest wyjątkowa. To także międzynarodowy program z udziałem klientów z całej Europy – powiedział Daniel Muller-Habbel z MHD, który pracuje jako dealer Logset w Niemczech i Austrii.

Dzisiaj Logset ma około 40 maszyn leśnych pracujących w Austrii.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Źródło: Logset
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE