Czym są paliwa XXI wieku? Co mają z nimi wspólnego OZE? Jak mądrze z nich korzystać? A ponadto: Ile jest paliwa w paliwie i jaką rolę w tym wszystkim odgrywa System Certyfikacji Zrównoważonej Produkcji Biopaliw i Biopłynów KZR INiG?

Na te wszystkie pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź podczas VI Konferencji Fuels’ Zoom 2015 pt.: PALIWA XXI WIEKU. Jak co roku Instytut Nafty i Gazu zaprasza do Krakowa, tym razem w dniach 21-22 października, do Hotelu Qubus.

Reklama

W programie panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rolnictwa, niezależnych ekspertów, a także przemysłu paliwowego i biopaliwowego.
Organizatorami spotkania są Instytut Nafty i Gazu-Państwowy Instytut Badawczy oraz CEC Polska.

Adresaci Konferencji Fuels’ Zoom 2015

Konferencja adresowana jest do producentów paliw i biopaliw ciekłych do silników samochodowych, producentów biokomponentów, podmiotów przetwarzających biomasę na cele paliwowe gorzelników, magazynów, punktów skupu ziarna, a także producentów rolnych oraz wszystkich podmiotów zaangażowanych w produkcję lub przetwarzanie biomasy na cele paliwowe.

Więcej na temat konferencji: www.fuelszoom.inig.pl

Partnerzy konferencji:

Partnerzy

Kontakt:
Magdalena Skórska-Sawina
PR Manager
Dział Marketingu i Szkoleń
e-mail: skorska@inig.pl
tel.: +48 12 617 74 95
kom. 505 877 815
fax: +48 12 61 77 518

Źródło: INiG
Grafika: INiG

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE