28 maja 2024 w Nantes we Francji w ramach targów Carrefour International du Bois odbędzie się II edycja Europejskiego Forum Pelletu.

Reklama

Sektor pelletu charakteryzuje się obecnie niespotykaną zmiennością. Europejskie Forum Pelletu zapewni aktualne informacje na temat najnowszych wydarzeń na europejskich rynkach pelletu oraz prognozy na temat tego, czego możemy się spodziewać w nadchodzącym czasie.

Europejskie Forum Pelletu w Nanates

Europejskie Forum Pelletu to nowe coroczne wydarzenie, którego celem jest zgromadzenie kluczowych interesariuszy europejskiego przemysłu pelletu, w tym producentów pieców i kotłów, producentów, handlowców i innych uczestników łańcucha wartości pelletu.

Wydarzenie koncentruje się na zastosowaniach pelletu do wytwarzania ciepła w sektorze domowym, komercyjnym i przemysłowym.

european pellet forum

Druga edycja wydarzenia odbędzie się w Nantes we Francji 28 maja w Carrefour International du Bois. Następnie 29 maja w tym samym miejscu odbędzie się ogólnokrajowa Propellet Event przeznaczona dla francuskiego rynku pelletu. Organizatorem obu wydarzeń jest Propellet France.

W czasie, gdy przemysł ogrzewania pelletem drzewnym znajduje się w punkcie zwrotnym w swoim rozwoju, Europejskie Forum Pelletu zamierza oddać głos ekspertom do wspólnej analizy SWOT naszej branży z publicznością konferencji. Odbędą się prezentacje i dyskusje, w których uczestnicy będą miały możliwość dodania swojego poglądu za pomocą interaktywnego systemu.

Sprawdź szczegółowy program.

Fabryka pelletu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE