W dniach 25-26 maja 2017 roku na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie odbędzie się I Konferencja z cyklu Central European Energy Forum – Energy CEE Day o tematyce energii zrównoważonej w obszarach takich jak: geotermia, fotowoltaika oraz poprawa efektywności energetycznej.

Reklama

I Konferencja naukowo – biznesowa Central European Energy Forum – Energy CEE Day to jedno z ważniejszych wydarzeń dedykowanych branży energetycznej, które stworzy możliwość prezentacji przez czołowych ekspertów  w dziedzinie geotermii, fotowoltaiki i szeroko pojętego zrównoważonego rozwoju najnowszych osiągnięć, wyników badań, prac rozwojowych oraz projektów związanych z branżą energetyczną. Ponadto stworzy możliwość wymiany gospodarczej i naukowej pozwalającej nawiązać kontakty handlowe oraz poznania swoich potrzeb i potencjału umożliwiających dalszą współpracę w ramach branży Energii Zrównoważonej w Małopolsce.

Tegorocznej edycji będą towarzyszyły rozmowy B2B oraz wystawa, na której producenci  i firmy zaprezentują szeroką ofertę produktów i usług niezbędnych do sprawnej organizacji biznesu. Celem organizatorów jest, aby promować innowacyjność i wzmocnić współpracę na linii nauka biznes, ale także promowanie w kraju i za granicą bogatej oferty regionu Małopolskiego w zakresie energii zrównoważonej.

Do udziału w konferencji zaproszone są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego, naukowców, praktyków, przedstawicieli instytucji rządowych i samorządów lokalnych oraz inwestorów do bezpłatnego udziału w Konferencji. W ramach projektu finansowanego z Unii Europejskiej możliwa jest bezpłatna promocja firm na Konferencji.

W ramach promocji możliwe są następujące działania:

– stoisko promocyjne na wystawie (limit stoisk do wyczerpania miejsc),

– udział w rozmowach B2B,

– promocja firmy na portalu konferencji w postaci logo, prezentacji firmy oraz wywiadu w języku polskim i angielskim, link do strony Państwa firmy

– udział maksymalnie dwóch przedstawicieli firmy w dwudniowej konferencji.

W sprawie szczegółów zapraszamy do odwiedzenia strony projektu  www.energy-forum.eu.

Źródło: Materiały prasowe organizatora

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE