AGRO SHOW w Bednarach rusza 24 września!

AGRO SHOW

24-26 września w Bednarach odbędzie się kolejna edycja AGRO SHOW – największej plenerowej wystawy rolniczej w Europie! Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

AGRO SHOW Międzynarodowa Wystawa Rolnicza

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Wydarzenie od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.


Czytaj też: Nowe substraty dla biogazowni i technologie ich przygotowania


Podczas wystawy w Bednarach swoją aktualną ofertę prezentują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu zwiedzający mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Co nas czeka na AGRO SHOW? Obejrzyj zwiastun!

800 wystawców, 140 tysięcy zwiedzających

Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm w szeroko pojętej branży rolniczej. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych.  Wśród 800 wystawców blisko 120 to firmy z zagranicy. Wystawę każdego roku odwiedza blisko 140 tysięcy rolników.

 

Magazyn Biomasa – sierpień 2021:

źródło/zdjęcie: agroshow.pl

This post is also available in: polski

ael