Organizowana przez „Magazyn Biomasa” oraz Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych I Konferencja „Biowęgiel w Polsce: nauka, technologia, biznes” cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Uczestnictwo w wydarzeniu potwierdzili  polscy naukowcy specjalizujący się w tematyce biowęgla, światowi specjaliści zajmujący się technologią produkcji biowęgla, jak i przedstawiciele branży biomasowej i komunalnej.

Reklama

Produkcja i wykorzystanie biowęgla, które od lat rośnie w całej Europie, zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem także w Polsce. Biowęgiel to realna alternatywa dla producentów biomasy, którzy dzięki niemu mogą zdywersyfikować strumień swoich dostaw. Biowęgiel, który powstaje w procesie pirolizy m.in. z roślin energetycznych, odpadów leśnych, biomasy rolniczej, odpadów z przetwórstwa rolno-spożywczego, osadów ściekowych i odpadów komunalnych, już dzisiaj w krajach Europy Zachodniej ma zastosowanie w rolnictwie (poprawia właściwości gleby), budownictwie, farmacji czy przemyśle metalurgicznym i włókienniczym.

Odpowiedzią na pojawiający się trend jest I Konferencja ,,Biowęgiel w Polsce: nauka, technologia, biznes”, na której inwestorzy będą mieli okazję dowiedzieć się, jaki potencjał drzemie w tej – wciąż nie do końca odkrytej, a bardzo obiecującej – gałęzi branży biomasowej.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem rynku biomasy w Polsce i w Europie…
• jeśli poszukujesz nowych rynków zbytu,
• jeśli interesują Cię branżowe nowinki technologiczne,
• jeśli chcesz być o krok przed konkurencją i efektywniej wykorzystywać potencjał biomasy,

…zapraszamy Cię na I Konferencja ,,Biowęgiel w Polsce”, która odbędzie się 30-31 maja 2016 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa **** w Serocku.

+48 697 183 173 info@yassenhristov.com

_MG_0620

Hotel_Narvil_basen

W ramach opłaty konferencyjnej organizatorzy zapewniają:
• nocleg w Hotelu****,
• możliwość skorzystania ze strefy SPA (m.in. basen, sauna, siłownia),
• pełne wyżywienie,
• uroczysty bankiet z niespodzianką,
• materiały konferencyjne,
• upominek.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.polskibiowegiel.pl

Kontakt:
Maciej Kosiński
kom. +48 792 122 038
m.kosinski@magazynbiomasa.pl

Zdjęcia: Hotel Narvil

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE