Ile instalacji produkujących energię elektryczną i cieplną jest zasilanych biomasą? Jaką biomasę spalają? Kto dostarcza technologie i komponenty? Gdzie znaleźć jednostki certyfikujące biomasę? Już dziś dołącz do unikatowej publikacji najlepiej obrazującej aktualny stan sektora w kraju!

Reklama

Przed polskim ciepłownictwem wiele wyzwań. Jednym z nich jest konieczność modernizacji i dostosowania zakładów do obowiązujących przepisów w zakresie emisyjności oraz udziału OZE w produkcji ciepła. Tu najkorzystniejszym ekonomicznie i ekologicznie rozwiązaniem wydaje się być biomasa. W sektorze energetyki zawodowej udział biomasy także sukcesywnie rośnie. Przygotowana przez Magazyn Biomasa mapa uwzględnia wszystkie działające instalacje, a także firmy oferujące technologie, urządzenia i komponenty oraz usługi dla sektora biomasowego w Polsce.


Wszystko o biomasie – sprawdź!


Biomasowa mapa Polski – dlaczego warto? 

Biomasowa mapa Polski to niezbędne narzędzie pracy zarówno dla przedstawicieli branży, jak również dla tych, którzy planują rozpoczęcie aktywności w tym sektorze. Dlaczego warto dołączyć do mapy?

  • Cała branża w jednym miejscu: dostawcy technologii i komponentów dla energetyki, ciepłownictwa i przemysłu, elektrociepłownie, ciepłownie, elektrownie i zakłady przemysłowe spalające lub współspalające biomasę, firmy certyfikujące biomasę, laboratoria, stowarzyszenia branżowe
  • dystrybucja 2 tys. sztuk mapy w „Magazynie Biomasa” w styczniu 2024 r.
  • dystrybucja 1 tys. sztuk mapy na targach i konferencjach branżowych w 2024 r.
  • dostęp do mapy online dla ponad 40 tys. czytelników portalu www.magazynbiomasa.pl miesięcznie
  • wysyłka mapy w wersji online do ponad 6,2 tys. odbiorców newslettera ,,Magazynu Biomasa”
  • aktywna promocja mapy w mediach społecznościowych: Facebook, Linkedin, X, Instagram

Pobierz ofertę:


Chcesz dołączyć do mapy? Skontaktuj się z nami:

Agnieszka Wiktorowicz: 730 291 100 

agnieszka.wiktorowicz@magazynbiomasa.pl


Biomasa i paliwa alternatywne

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE