Majowe targi GreenPower to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych zielonej energii w Polsce. Tegoroczna edycja poznańskiej wystawy potrwa od 10 do 12 maja.

Reklama

Poznańskie targi GreenPower po raz kolejny stworzą okazję do zapoznania się z szerokim wachlarzem produktów i usług przedsiębiorstw związanych z OZE. Wystawa pełni rolę profesjonalnego przewodnika po mikroinstalacjach produkujących energię elektryczną oraz po temacie efektywności energetycznej. Zdaniem przedstawicieli branży, GreenPower to jedne z najlepszych w kraju targów dedykowanych energii odnawialnej.

W 2015 r. w targach udział wzięło ponad 100 firm z Polski i innych krajów świata. Zakres tematyczny GreenPower obejmuje produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych. – Jesteśmy obecni na targach GreenPower od ich początku – mówi Beata Wiszniewska, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej. – To bardzo dobre miejsce, żeby zobaczyć jakie są trendy w energetyce odnawialnej.

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

pp-8814

Uzupełnieniem wiedzy o OZE na targach są liczne bezpłatne konferencje i seminaria, które cieszą się  dużym zainteresowaniem zwiedzających. Podczas edycji 2016 kolejną już odsłonę będzie miało Forum „Fotowoltaika dla każdego” oraz seminarium „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo rolne”, które odpowie na pytania, jak efektywnie korzystać z zielonej energii oraz  jak poprawić rentowność wykorzystanie mikroinstalacji OZE w gospodarstwie.

Uzupełnieniem programu wydarzeń będą debaty na temat biogazu, biopaliw, biomasy i finansowania zielonych inwestycji.

„Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym targów GreenPower.

logo Greenpower bez dat

Wstęp na targi GreenPower jest bezpłatny (po rejestracji na stronie www.mpt24.pl ).

Więcej informacji: www.greenpower.mtp.pl

Źródło: Materiały prasowe MTP

Zdjęcie: Materiały prasowe MTP

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE