„Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie” – kto wystąpi podczas konferencji?

Pierwsza edycja konferencji „Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie” odbędzie się za niecałe 2 tygodnie, 11 i 12 marca w Hotelu Arłamów. Jak wygląda program wydarzenia i kto znajduje się wśród prelegentów?

Aktualne przepisy prawa, możliwości finansowania ze środków krajowych i unijnych, rynek biomasy i paliw alternatywnych, problemy, wyzwania i możliwości rozwoju rynku energii cieplnej, najnowsze technologie i scenariusze modernizacji instalacji – to najważniejsze zagadnienia marcowej konferencji „Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie”. Kto znalazł się wśród prelegentów wydarzenia?

PRELEGENCI:

Bogusław Regulski, wiceprezes zarządu, Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie

Od początku swojej kariery zawodowej związany z ciepłownictwem i energetyką. Ponad dwudziestoletnia kariera zawodowa ściśle i bezpośrednio łączy się z gospodarką ciepłowniczą w zakresie wytwarzania i dystrybucji ciepła sieciowego, najpierw na stanowisku nadzoru technicznego średniego szczebla aż do kierowania przedsiębiorstwem ciepłowniczym o zakresie wojewódzkim. Uczestnik i prelegent wielu konferencji i seminariów specjalistycznych z zakresu energetyki i ciepłownictwa.  Aktywny uczestnik wielu gremiów opiniotwórczych z zakresu gospodarki energetycznej, legislacji branżowej. Od 1999 do chwili obecnej pełni funkcję wiceprezesa zarządu Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

Krzysztof Skowroński, doradca zarządu, Krajowa Agencja Poszanowania Energii

Doradca zarządu Krajowej Agencji Poszanowania Energii, przez wiele lat pracownik szczebla kierowniczego Dalkia (obecnie Veolia), odpowiedzialny za techniczny i handlowy rozwój jednego z największych systemów ciepłowniczych w Polsce. Właściciel firmy FMFFacility Management Fusion specjalizującej się w zagadnieniu efektywności energetycznej w usługach facility management i w ciepłownictwie. Prelegent wielu konferencji z zakresu energetyki i ciepłownictwa.

 

 

 

 

Gabriela Lenartowicz, posłanka na Sejm RP

Polska polityk i samorządowiec, w latach 2008–2014 prezes Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, następnie członek zarządu województwa śląskiego, w 2015 wicewojewoda śląski, posłanka na Sejm VIII kadencji. Od kilku lat zaangażowana w działania na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce.

 

 

 

 

Anna Zrobczyńska, doradca ds. finansowania, Metropolis Doradztwo Gospodarcze

Doradca ds. finansowania inwestycji w METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. – jednej z czołowych firm doradztwa w zakresie funduszy unijnych w Polsce. Od 10 lat zajmuje się przygotowywaniem oraz prowadzaniem projektów innowacyjnych, badawczych oraz środowiskowych.

 

 

 

 

Dawid Jakubowski, dyrektor ds. sprzedaży krajowej, Biomasa Partner

Ukończył studia dzienne na UP Poznań na kierunku Technologia Drewna (mgr inż.), spec. Mechaniczna oraz studia podyplomowe na UE w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Jakością spec. Six sigma, a także studia podyplomowe na Politechnice Poznańskiej na kierunku Zarządzanie Energią.

Przygodę w branży drzewnej rozpoczynał w fabrykach płyt drewnopochodnych i mebli, a od 7 lat związany jest z rynkiem biomasy, obecnie zajmując się głównie zaopatrywaniem własnych pelleciarni w surowiec produkcyjny, oraz dostawami biomasy do energetyki zawodowej.

 

 

 

Agnieszka Kędziora – Urbanowicz, wiceprezes ds. rozwoju, Biocontrol

Współwłaściciel firmy auditorskiej BIOCONTROL Sp. z o.o., wiceprezes Stowarzyszenia Polska Rada Pelletu, autoryzowany auditor systemów ENplus/ DINplus dla pelletu drzewnego, niezależny ekspert w branży paliw odnawialnych. Absolwenta Wydziału Towaroznawstwa, specjalności Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością Akademii Morskiej w Gdyni oraz studiów podyplomowych Energetyka i Odnawialne Źródła Energii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Wśród prelegentów konferencji także: Rafał Szefler, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Wojciech Kosakowski, Polmos Żyrardów, Adam Sarnaszek, Biocontrol, Tomasz Kapusta, Schmid, Roman Długi, Asket, Marian Sobieraj, Polytechnik.

PROGRAM KONFERENCJI: https://magazynbiomasa.pl/biomasa-w-cieplownictwie/

FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://magazynbiomasa.pl/biomasa-w-cieplownictwie/biomasa-w-cieplownictwie-rejestracja/Kontakt w sprawie wydarzenia:

 

Jolanta Kamińska

„Magazyn Biomasa”

tel. 790 439 216, j.kaminska@magazynbiomasa.pl

 

www.magazynbiomasa.pl

This post is also available in: pl