Styczeń należy do biogazu! Już za kilka tygodni w Nantes odbędzie się Biogaz Europe, jedna z najważniejszych międzynarodowych konferencji biogazowych w Europie. Dwudniowe wydarzenie to duża dawka merytorycznej wiedzy: od katalogu substratów biogazowych, przez proces produkcji biogazu po wykorzystanie „zielonej” energii.

Biogaz Europe to konferencja obejmująca łańcuch dostaw surowca i jego wstępną obróbkę, cały proces metanizacji i gospodarki fermentacyjnej,w tym kogenerację i trigenerację. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, w tym m.in. oczyszczaniem biogazu do jakości biometanu.

Reklama

Konferencja odbywa się we francuskim Nantes 29-30 stycznia 2020 r.

„Magazyn Biomasa” objął Biogaz Europe patronatem medialnym.

Dzięki symultanicznemu tłumaczeniu na język angielski Biogaz Europe to konferencja międzynarodowa, a jednocześnie spotkania biznesowe, wyjazdy studyjne, konkurs innowacji itp.

BEES Salon 2020 to także dwa równoległe wydarzenia uzupełniające: Regen Europe (energia z biomasy i paliw alternatywnych) oraz Bois Energie (wystawa targowa pościęcona technologiom biomasowym).

BEES Salon w liczbach

Ponad 400 wystawców przyjedzie do Nantes by zaprezentować swoją ofertę związaną z rozwiązaniami dla branży biomasy i paliw alternatywnych. Konferencje i towarzyszącą im wystawę odwiedzi prawie 5000 gości – profesjonalistów z branży bioenergii oraz decydentów politycznych. Ponad 100 prezentacji tworzy bogaty program eventu. Zaprezentowane zostaną aktualne, kluczowe zagadnienia związane z przyszłością branży, interesujące case study, perspektywy rozwoju sektora bioenergii, trendy i technologie.

Hasłem przewodnim BEES 2020 jest „Innowacja to klucz”. Organizatorzy wydarzenia zaprezentują innowacyjne rozwiązania w Strefie Wystawcy, a także zaproszą przedsiębiorców do rywalizacji w ramach Konkursu Innowacji.

Więcej informacji: https://www.bio-360.com/en/

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE