Bezpłatne seminarium internetowe – Międzynarodowa certyfikacja pelletu drzewnego DINplus A1

TUV Rheinland webinarium

Pellet jest popularną alternatywą dla oleju opałowego lub gazu ziemnego. Istnieją jednak znaczące różnice w jakości pelletu dostępnego w sprzedaży. Szczegółowe informacje na temat certyfikacji pelletu drzewnego będzie można uzyskać podczas darmowego webinarium zorganizowanego TUV Rheinland, które odbędzie się 05.10.2021 r.

Certyfikacja pelletu

Pellet wysokiej jakości charakteryzuje się jak najmniejszą emisją zanieczyszczeń, nawet przy wysokiej kaloryczności. Zapewnia płynną pracę kotła, nie generując podczas spalania żadnych pozostałości. Certyfikowany pellet to gwarancja jakości.

Podstawą certyfikacji są dwie międzynarodowe normy DIN EN ISO 17225-2 (A1) i DIN EN 15234-2.

Webinarium „Międzynarodowa certyfikacja pelletu drzewnego DINplus A1”

W seminarium internetowym „Międzynarodowa certyfikacja pelletu drzewnego DINplus A1” organizowanym przez TUV Rheinland, które odbędzie się 05.10.2021 r. w godzinach 10.00 – 11.00 uczestnicy otrzymają wyczerpujące informacje na temat certyfikacji, testowania i audytu pelletu. Eksperci Maximilian Quietzsch i Boris Durnev przedstawią prezentację w języku angielskim, a następnie będą odpowiadać na pytania.


Czytaj również: II Konferencja Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie 


Eksperci

Boris Durnev opowie o certyfikacji DINplus z perspektywy audytora. Posiada dyplom z technologii drzewnych i wszechstronne doświadczenie jako kierownik produktu i audytor pelletu drzewnego w DIN CERTCO.

Maximilian Quietzsch przedstawi certyfikat DINplus oraz wymagania, które należy spełnić. Jest menedżerem produktu odpowiedzialnym za certyfikację pelletu drzewnego DINplus. Od kilku lat prowadzi światowe audyty DINplus i odpowiada za inne certyfikaty związane z ogrzewaniem w DIN CERTCO.

 

Tematy Webinarium:

Korzyści z certyfikacji pelletu drzewnego

Proces i możliwości dla producentów i handlowców

Proces i kluczowe punkty podczas audytu i testowania

Rejestracja na webinarium

Po zarejestrowaniu się na webinarium każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie rejestracji e-mailem, a po wydarzeniu – prezentację do pobrania. Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Konieczne jest jedynie podanie danych kontaktowych i wyrażenie zgody na otrzymywanie w przyszłości wiadomości e-mail dotyczących produktów i nowości TÜV Rheinland.


Zarejestruj się TUTAJ


Magazyn Biomasa – sierpień 2021:

źródło i fot. TUV Rheinland

This post is also available in: polski

ael