Zdaniem ekspertów Polska jest w tej chwili jednym z największych w Europie rynków inwestycyjnych w obszarze biometanu. W jakim kierunku będzie rozwijał się sektor, którego potencjał oceniany jest na 8 mld metrów sześciennych biometanu rocznie? M.in. o tym rozmawiać będą uczestnicy 8. Kongresu Biometanu.
8. Kongres Biometanu odbędzie się 20-21 maja w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku magazyn Biomasa będzie gościć na konferencji kadrę zarządzającą branży biogazowej z Polski i Europy, przedstawicieli kluczowych dla rozwoju branży sektorów, w tym energetyki, transportu, agrobiznesu, finansów, użytkowników końcowych, dostawców innowacyjnych technologii i rozwiązań dla branży, jak również przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, stowarzyszeń branżowych i organizacji NGO.
W programie wydarzenia oprócz oceny rozwoju rynku, znajdą się tematy dotyczące regulacji i systemów wsparcia sektora biometanu w Polsce. Eksperci opowiedzą o strategiach finansowania projektów biometanowych, nie zabraknie też omówienia kwestii roli biometanu w ciepłownictwie i transporcie.
Zobacz program


Strefa Expo na 8. Kongresie Biometanu
Tegoroczny Kongres Biometanu zorganizowany będzie w formule Conference&Expo, która daje możliwość zaprezentowania swojej oferty firmom sektora biometanu. Jeśli chcesz dołączyć do Strefy Expo – wydzielonej przestrzeni przeznaczonej na stoiska wystawców – i znaleźć się wśród liderów branży, skontaktuj się z nami: biometan@magazynbiomasa.pl; +48 792 122 038