Dyrektorzy i kierownicy przedsiębiorstw ciepłowniczych i energetycznych, producenci biomasy i paliw alternatywnych, dostawcy technologii, eksperci oraz przedstawiciele stowarzyszeń branżowych wezmą udział w 5. edycji konferencji Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie.


Zarejestruj się na konferencję już dziś!


5. Konferencja Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie

Krajowe ciepłownictwo potrzebuje nowej strategii, która będzie odzwierciedlać stojące przed sektorem wyzwania. Dekarbonizacja, modernizacja, finansowanie – te trzy tematy są dziś kluczowe w rozmowie o przyszłości ciepłownictwa w Polsce. Które z paliw będzie optymalne dla instalacji? Jak rozwija się rynek paliw alternatywnych? Jak pozyskać finansowe wsparcie na modernizację przedsiębiorstwa ciepłowniczego?

Reklama

Na te pytania będziemy odpowiadać podczas 5. Konferencji Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie, która odbędzie się 12-13 października w Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Spotkanie branży ciepłowniczej adresujemy także do przedstawicieli sektora biomasowego, energetycznego, odpadowego.

Wizyta studyjna w Elektrociepłowni Veolia

Drugiego dnia konferencji – 13 października – odbędzie się wizyta studyjna w Elektrociepłowni Veolia Południe w Tarnowskich Górach. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwiają wykorzystanie w zakładzie biomasy i biogazu produkowanego w lokalnej oczyszczalni ścieków. Dołącz do spotkania i skorzystaj z szansy zwiedzania instalacji w Tarnowskich Górach!


Zobacz relację z IV Konferencji Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie


Program wydarzenia obejmie:

  • Dyrektywa RED III a wyzwania dla ciepłownictwa
  • Kogeneracja – niewykorzystany potencjał
  • Biogaz i wodór – paliwa przyszłości dla ciepłownictwa?
  • Biomasa w ciepłownictwie – szanse i ograniczenia
  • Forum Liderów – debata z udziałem ekspertów sektora ciepłowniczego

Biomasa w ciepłownictwie i energetyce

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE