AGRO SHOW już od 23.09 w Bednarach

Agro show

AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Od lat postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Tegoroczna edycja już w dniach 23-25.09.2022 w Bednarach.

 

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Każdego roku na wystawie prezentuje się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. To wystawa także dla producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem.

Pokazy maszyn w pracy na AGRO SHOW

Tak jak każdego roku, podczas wystawy AGRO SHOW, na przygotowanych polach pokazowych będzie można zobaczyć maszyny podczas prac polowych. Podobnie jak w dwóch ostatnich edycjach, tak i w tym roku, pokazy będzie można obserwować w komfortowych warunkach, ze specjalnie przygotowanych dla widzów trybun. Pokazy opatrzone będą profesjonalnym komentarzem, towarzyszyć im będzie muzyka, a dodatkowo wszystko będzie można zobaczyć na dużym telebimie, który ustawiony będzie w miejscu pokazów.
W tym roku po raz pierwszy prezentować się będą pojazdy autonomiczne. W drugiej części pokazów zobaczymy maszyny do nawożenia organicznego i wapnowania.

Pokazy odbywać się będą każdego dnia o godzinach 11:00 i 13:00.

Partnerem tegorocznych pokazów maszyn na wystawie AGRO SHOW jest platforma otomoto.pl.


„Biogazownia i biometanownia od A do Z” – warsztaty w biogazowni w Przybrodzie już 21 października – SPRAWDŹ!


Finały konkursów

Konkurs Mechanik na Medal od lat organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego mechanika maszyn rolniczych w Polsce i przeznaczony jest dla aktywnych zawodowo serwisantów maszyn. Finał odbędzie się w niedzielę 25 września w Namiocie Seminaryjnym o godz. 10:00.
W tym roku po raz pierwszy Izba zorganizowała konkurs dla studentów dowolnego stopnia i trybu studiów o kierunku związanym z konstrukcją i eksploatacją maszyn oraz urządzeń mechanicznych i  mechatronicznych. Celem konkursu jest wyłonienie studenta o najwyższym poziomie wiedzy i umiejętnościach z dziedziny inżynierii mechanicznej. Finał konkursu odbędzie się w piątek 23 września w Hali Seminaryjnej o godz. 10:30. Pięciu finalistów rozwiązywać będzie pięć zadań praktycznych. Sponsorami finału są firmy John Deere i JCB Interhandler.

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

 

This post is also available in: polski

ael